شیائومی با همکاری هنرمندی به نام دنیل آرشام نسخه‌ای تعداد محدود از مدل جدید شیائومی 12T پرو را با ظاهری الهام‌گرفته از مجسمه‌سازی معرفی کرد.
شیائومی با همکاری هنرمندی به نام دنیل آرشام نسخه‌ای تعداد محدود از مدل جدید شیائومی 12T پرو را با ظاهری الهام‌گرفته از مجسمه‌سازی معرفی کرد.شیائومی امروز مدل جدیدی از شیائومی 12T Pro را به‌عنوان نسخه‌ی دنیل آرشام (Daniel Arsham) رونمایی کرد. این گوشی با همکاری شرکت چینی و هنرمند ساکن اهل نیویورک تولید و در طراحی آن از عناصر مجسمه‌سازی بهره گرفته شده است.
به‌گزارش GSMArena، شیائومی 12T پرو مدل Daniel Arsham فقط با ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی، ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم، تراشه‌ی Snapdragon 8+ Gen 1 و دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی فروخته می‌شود. پنل پشتی این دستگاه سبزرنگ است و کریستال‌های مسی‌رنگی روی آن، در زاویه‌های مختلف می‌درخشند.
نسخه دنیل آرشام شیائومی 12T Pro
دنیل آرشام می‌گوید در ۲۰ سال آینده، افرادی که این گوشی را دراختیار خواهند داشت، از آن به‌عنوان شیء مجسمه‌سازی استفاده خواهند کرد و درواقع، به لحظه‌ای خاص از زمان ارتباط دارد که فراتر از عملکرد آن خواهد بود. این هنرمند با آزمایش بافت‌های مختلف، طرحی ایجاد کرد و پنل پشتی این نسخه از شیائومی 12T پرو نتیجه‌ی تخصص مجسمه‌سازی او روی گوشی‌های هوشمند است.
شیائومی می‌گوید مدل محدود جدید شیائومی 12T پرو با همکاری دنیل آرشام و براساس ایده‌ی آینده‌ی خیالی ساخته شده است که با ارزش‌های اصلی این شرکت در نوآوری و طراحی و تولید مطابقت دارد. قیمت این محصول منحصر‌به‌فرد ۸۹۹ یورو خواهد بود و فقط دوهزار دستگاه از آن درسرتاسر جهان عرضه خواهد شد.
نسخه دنیل آرشام شیائومی 12T Pro

پیش‌سفارش نسخه‌ی Daniel Arsham شیائومی 12T پرو از ۵ دسامبر آغاز خواهد شد و فروش رسمی آن نیز برای ۱۶ دسامبر و ازطریق mi.com و highsnobiety.com برنامه‌ریزی شده است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster