به‌نظر می‌رسد یکی از تصمیمات ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر، بهبود سرعت نسخه‌ی اندرویدی این شبکه‌ی اجتماعی است.

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان پس از ماه‌ها مذاکره و برگزاری جلسات متعدد در دادگاه، سرانجام معامله‌ی خرید توییتر را نهایی کرد و این شبکه‌ی اجتماعی را به تصاحب خود درآورد.
ماسک از زمان ورود خود به توییتر، اقدامات جنجالی زیادی انجام داده است که مهم‌ترین آن‌ها، اخراج دسته‌جمعی چند هزار کارمند این پلتفرم بود و بازتاب بسیار زیادی در رسانه‌های فناوری سرتاسر جهان داشت. علاوه‌براین ماجرای تیک آبی و انتشار اخبار جعلی، یکی دیگر از موضوعات مهمی بود که پس از ورود ایلان ماسک به توییتر، رخ داد.
توییت ایلان ماسک درمورد نسخه اندروید توییتر
اکنون ماسک در یکی از توییت‌های اخیر خود اعلام کرده است که سرعت نسخه‌ی اندرویدی توییتر بسیار کند است و این یعنی به‌احتمال زیاد در آینده‌ی نزدیک شاهد انتشار نسخه‌ی اندرویدی جدیدی خواهیم بود که سرعت عملکرد آن درحد نسخه‌ی iOS خواهد بود.

حال باید دید در آینده شاهد چه تغییرات دیگری در پلتفرم توییتر خواهیم بود. ایلان ماسک اخیراً نشان داده است که توجه ویژه‌ای به محتوای ویدیویی در این شبکه‌ی اجتماعی دارد و حتی تصمیم گرفته است با پرداخت دستمزد بیشتر به محتواسازان، آن‌ها را به مهاجرت از یوتیوب به توییتر ترغیب کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster