مبلمان اداری یکی از اولویت های اساسی برای تجهیز هر سازمانی است. برای انتخاب و خرید مبلمان اداری باید دقت و وسواس خاصی را به خرج دهیم زیرا بیشتر زمان کارمندان و حتی مراجعین با مبلمان اداری می گذرد در نتیجه راحتی را باید مد نظر قرار دهیم. در ادامه سعی کردیم از نگاه ژاویز […]
مبلمان اداری یکی از اولویت های اساسی برای تجهیز هر سازمانی است. برای انتخاب و خرید مبلمان اداری باید دقت و وسواس خاصی را به خرج دهیم زیرا بیشتر زمان کارمندان و حتی مراجعین با مبلمان اداری می گذرد در نتیجه راحتی را باید مد نظر قرار دهیم. در ادامه سعی کردیم از نگاه ژاویز به ویژگی های مبلمان اداری خوب بپردازیم پس در ادامه همراه ما باشید.
همانطور که پیش تر هم به آن اشاره شده است مبلمان اداری شامل فایل های اداری، کتابخانه ها، میز اداری، میز کارمندی، میز مدیریت، پارتیشن اداری،‌ میز کنفرانس، مبلمان انتظار و صندلی های کارمندی و مدیریتی می باشد.
در زیر سعی کردیم نکات و ویژگی های مهمی را برای انتخاب مبلمان اداری بیان کنیم که بهتر است هنگام انتخاب و خرید به آن ها توجه کنید.
توجه به سبک دکوراسیون محیط اداری خود
دقت به اصول ارگونومی
در نظر گرفتن طراحی مبلمان اداری
توجه به ابعاد و اندازه فضا و محیط اداری
دقت داشته باشید که مبلمان اداری مناسب در جذب مشتری و روابط داخلی و خارجی سازمان تاثیر گذار است همچنین باید گفت که مبلمان اداری و تمامی تجهیزات اداری نشان دهنده ارزش و فرهنگ سازمان شماست.
برای بزرگنمایی کلیک کنید
از جمله مهمترین ویژگی های یک مبلمان اداری خوب می توان به جنس و کیفیت آن اشاره کرد. بهتر است قبل از خرید با ویژگی های یک مبلمان اداری خوب آشنایی لازم را داشته باشید. در ادامه ویژگی های بیشتری را درباره یک مبلمان اداری خوب بیان می کنیم.
مبلمان اداری همانند مبلمان خانگی نیست و به دلیل استفاده بیش از ۸ ساعت کارمندان از آن، یکی از معیار های اصلی برای انتخاب مبلمان اداری راحتی و آسودگی است. اما راحتی آسودگی به معنای نرم بودن مبلمان اداری نیست بلکه مبلمان اداری نسبت به مبلمان خانگی باید سفت و محکم تر باشد به گونه ای که در صورت فشار دادن ۲ انگشت فرو نرود. در این صورت است که اصول و ساختار ارگونومیک رعایت شده است.
یک صندلی اداری مناسب باید کمر و گردن و پشت فرد به خوبی پوشش دهد به گونه ای که فرد دچار خستگی نشود.
سعی کنید هنگام انتخاب مبلمان اداری رنگ های خنثی را در اولویت انتخاب خود قرار دهید.
توجه به وزن و ابعاد مبلمان اداری، به گونه ای که اگر نیاز به جابجایی و نقل مکان بود افراد بتوانند به راحتی آن را جابجا کنند و مشکلی به وجود نیاید. همچنین باید گفت ابعاد مبلمان اداری باید به گونه ای باشد که افراد هنگام عبور و مرور دچار مشکل نشوند.
یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های مبلمان اداری جنس و کیفیت است حتما هنگام انتخاب و خرید به جنس پارچه و پایه مبلمان توجه نمایید تا کارمندان و حتی ارباب رجوع بتوانند روی آن احساس راحتی داشته باشند.
در هر بخشی از سازمان و فضای اداری، میز های اداری به چشم می خورند و گاها ممکن است در زمان انتخاب و خرید مبلمان اداری چندان به مسئله انتخاب میزهای اداری توجه نشود.
بهتر است هنگام انتخاب و خرید میزها و مبلمان اداری به کاربری آن ‌‌‌و فضای کاری خود توجه نمایید. میزها هم همانند سایر مبلمان اداری دارای دسته بندی متفاوتی است همانند میز اتاق کنفرانس، میز مدیریت، میزهای جلو مبلی،‌ میز کارشناسی و … که بسته به فضا و کاربری آن تعیین می گردد.
برای بزرگنمایی کلیک کنید
اگر بخواهیم به طور خلاصه ویژگی یک مبلمان اداری خوب را معرفی کنیم، باید بگوییم مبلمان اداری خوب بهتر است با سایر بخش های سازمان هماهنگ باشد و با سبک دکوراسیون اداری متفاوت نباشد همچنین زیبایی آن چشمگیر باشد.
ژاویز با بهره گیری از تکنولوژی و دستگاه های بروز همواره تلاش نموده است که مبلمان اداری را با بالاترین کیفیت و از متریال هایی مرغوب تولید نماید.
شرکت ژاویز با سال ها تجربه در زمینه تولید پارتیشن و مبلمان اداری توانسته با شرکت ها و سازمان های بزرگ و معتبری همکاری داشته باشد و رضایت تمامی مشتریان خود را بدست آورد که این بزرگترین افتخار مجموعه ما در تمامی طول فعالیت خود است. برای پیوستن به خانواده بزرگ ژاویز می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۹۵۵۷۵۴ در ارتباط باشید.

اسم دکوراسیون اداری و مبلمان اداری را در دنیای امروزی همه شنیده اند و کمتر کسی را می توان یافت که در این زمینه هیچ اطلاعی نداشته باشند. در این مطلب ژاویز می خواهیم تاثیر دکوراسیون اداری روی مشتری را بررسی کنیم تا انتها همراه ما باشید. تاثیر دکوراسیون اداری روی مشتری یا ارباب رجوع […]

برای راه اندازی قسمت اداری یک شرکت اولین نیاز، تامین مبلمان آن است. اهمیت وجود مبلمان اداری آنقدر واضح و شفاف است که نیازی به توضیح ندارد. مبلمان اداری انواع اقسام مختلفی دارد که با توجه به نیاز کاربر طراحی و تولید می‌شود. مبلمان اداری از یک سو نیاز پرسنل را برطرف می‌کنند و از […]

ارگو از جمله معتبرترین و موفق ترین برندها در زمینه ساخت و تولید مبلمان اداری است. سال ها تجربه و فعالیت در حوزه ساخت و طراحی مبلمان اداری موجب شده تا ارگو در لیست برترین برندهای ایرانی قرار بگیرد. خرید از این برند نامی مزایای بسیاری در بردارد. در ادامه به مهم ترین فواید خرید […]

مبلمان اداری از جمله ضروری ترین و مهم ترین تجهیزات اداری است که باید در همه ی شرکت ها و یا اداره ها وجود داشته باشد. مبلمان اداری در سبک های مختلفی طراحی و تولید می شود. این سبک ها شامل موارد زیر می شود : کلاسیک مدرن پست مدرن سلطنتی روستیک و …. در […]


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster