مایکروسافت قصد دارد قابلیت‌های رابط کاربری مرورگر اج را بهبود ببخشد و به همین‌ منظور قابلیتی به نام Touch Mode را در کانال قناری این مرورگر ارائه کرده است که در حال تست کردن آن می‌باشد.
در همین رابطه، یک کاربر ردیت به نام Leo Varela تصاویری از قایلیت منتشر کرده است که نشان می‌دهد کاربران برای دسترسی به این قابلیت باید به قسمت تظیمات مرورگر اج بخش Touch مراجعه کنند و یکی از دو گزینه روشن یا خاموش را انتخاب کنند.
در کنار این دو گزینه، یک گزینه auto نیز وجود دارد که امکان استفاده خودکار از آن را در تبلت‌ها خواهد داد. با فعالسازی این قابلیت، گوشه‌های المان‌تای موحود در رابط ماربری اج گردگوشه خواهند شد و فاصله بین بخش‌های مختلف مرورگر عریض‌تر خواهد گردید. از طرف دیگر، یک گزینه جدید Always open favorites in new tab وجود خواهد داشت که سایت‌های موردعلاقه شما در در تب‌های جدید باز خواهد کرد. گزینه فیلتر نتایج جستجو نیز در حالت پیش‌فرض حذف شده و به حالت مخفی درآمده است. ‌
مایکروسافت اخیرا قابلیت‌های زیادی برای مرورگر اج ارائه کرده است که از آن جمله می‌‌توان به گزینه جدید Open this page in Compatibility View اشاره کرد. باگ‌ها و آسیب‌پذیری‌های این مرورگر نیز برطرف شده‌اند و به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد مرورگر خود را به‌عنوان رقیب جدی مرورگر کروم گوگل مطرح کند.
منبع: Mspoweruser
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster