دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
سرویس جدید توییتر بلو اخیرا با هزینه 7.99 دلار در ماه برای کاربران iOS راه‌اندازی شده بود و اکنون ظاهرا ناپدید شده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
برخی کاربران توییتر اعلام کرده‌اند که گزینه ثبت‌نام سرویس اشتراکی جدید 7.99 دلاری این شرکت، یعنی توییتر بلو، تنها چند روز پس از راه‌اندازی رسمی آن در پلتفرم iOS ناپدید شده است.
به‌طور کلی، کاربران می‌توانستند از نوار کناری نسخه iOS برنامه (این سرویس هنوز برای کاربران اندروید راه‌اندازی نشده است) در سرویس Twitter Blue عضو شوند، اما طبق گزارش برخی کاربران، ظاهراً این گزینه از امروز ناپدید شده است. همچنین کسانی که هنوز این گزینه برای آن‌ها فعال است، یک پیغام خطا با شرح زیر دریافت می‌کنند:
«از علاقه شما سپاسگزاریم. Twitter Blue در آینده در کشور شما در دسترس خواهد بود. لطفاً بعدا دوباره بررسی کنید.»
به‌طور دقیق مشخص نیست که چرا کاربران دیگر نمی‌توانند در سرویس توییتر بلو ثبت‌نام کنند. توییتر ممکن است به‌طور عمدی دسترسی به این سرویس را متوقف کرده باشد، زیرا راه‌اندازی آن با هرج و مرج زیادی روبه‌رو شده و بسیاری از کاربران با خرید آن، هویت برندها و افراد مشهور (حتی خود ایلان ماسک) را جعل می‌کنند. همچنین این احتمال وجود دارد که مشکل فنی در ثبت‌نام آن وجود داشته باشد.
راه‌اندازی سرویس جدید توییتر بلو به طرز عجیبی آشفته بوده است. به‌طوری که این شبکه اجتماعی تلاش کرده تا با معرفی یک تیک خاکستری جدید که حساب‌های را به‌عنوان «official» معرفی می‌کند، گیج‌کننده بودن آن را کاهش دهد. با این حال، توییتر این ویژگی را راه‌اندازی کرد، آن را حذف و سپس دوباره راه‌اندازی کرد و تمام این موارد در عرض چند روز اتفاق افتاد.
ایلان ماسک که زمانی به دنبال کاهش تعداد حساب‌های اسپم توییتر بود، پس از راه‌اندازی آشفته این سرویس و افزایش حساب‌های جعلی که حتی برخی از آن‌ها به نام خودش بودند، اعلام کرد که این دسته از حساب‌ها باید علاوه بر قسمت بیوگرافی، در عنوان خود نیز از عبارت «parody» استفاده کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster