دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
سامسونگ در آپدیت جدید Good Lock چند قابلیت جدید را برای شخصی‌سازی سه قسمت مختلف از سیستم در اختیار کاربران قرار داده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سامسونگ به تازگی اپلیکیشن شخصی‌سازی Good Lock را برای اندروید 13 و One UI 5 بروز کرده است. در این نسخه می‌توانید با دو یا سه بار تپ کردن بر پشت دستگاه، اپ مدنظر خود را باز کنید یا کارهای مختلفی انجام دهید. افزون بر این، می‌توانید کارکردهای جدیدی را برای دکمه کنار بدنه تعریف کنید و چیدمان منوی تنظیمات را نیز تغییر دهید.
کاربران سامسونگ در چند وقت اخیر آپدیت‌های نرم‌افزاری جذابی دریافت کرده‌اند. در جدیدترین بروزرسانی، قابلیت جدیدی ایجاد شده است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد با دو یا سه بار ضربهزدن بر پشت بدنه، کار خاصی را انجام دهند یا اپ خاصی را باز کنند. شخصی‌سازی این ویژگی از طریق ماژولی در Good Lock به نام RegiStar ممکن است.
کاربران با استفاده از این ماژول می‌توانند چیدمان منوی تنظیمات را تغییر دهند تا پراستفاده‌ترین گزینه‌ها در بالای بقیه گزینه‌ها مشاهده شوند. کاربران همچنین حالا می‌توانند دکمه پاور را شخصی‌سازی کنند. یعنی افزون بر امکان دسترسی به منوی پاور یا باز‌کردن دستیار صوتی شخصی، می‌توان به گزینه‌های صدا، نور فلش و صفحه Recent Apps دسترسی داشت یا اپ مورد نظر را باز کرد. البته امکانات دیگری هم وجود دارد که بررسی آن‌ها را به خود شما واگذار می‌کنیم.
اکنون می‌توانید به سه روش به اپ مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید: روی دستگاه ضربه بزنید، از دکمه پاور استفاده کنید یا مانند گذشته به داخل دستگاه رفته و آیکن آن را لمس نمایید. تنها نقطه ضعف این روش احتمالاً نوتیفیکیشنی است که در بخش نوتیفیکیشن سنتر ظاهر شده است و به‌صورت ثابت نشان می‌دهد که دستگاه آماده شناسایی ضربه به پشت بدنه است.
سامسونگ اپ Good Lock را به عنوان روشی برای شخصی‌سازی رابط کاربری دستگاه‌های خود معرفی کرد. کاربران می‌توانند ماژول‌هایی را به این نرم‌افزار اضافه کرده و اقدامات مورد نظر خود را انجام دهند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster