یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
احتمال پیوستن سجاد شهباززاده مهاجم تیم استقلال به فولاد وجود دارد.
سجاد شهباززاده بعد از آقای گلی در لیگ بیستم ، فصل قبل نمایش معمولی در سپاهان داشت و در پایان فصل هم از جمع زردپوشان جدا شد. شهباززاده یکی از بازیکنانی بود که  در دو فصل اخیر سرمربی پرسپولیس قصد داشت این بازیکن را به خدمت بگیرد. سجاد در دو سال گذشته تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت ولی در آخر از حضور در این تیم پشیمان می‌شد.
شهباززاده به جای پرسپولیس، سر از استقلال در آورد ولی او هم در این فصل کاملا ناموفق ظاهر شده و حتی یک گل هم به ثمر نرسانده است. شهباززاده در چند بازی ابتدایی فصل فیکس بود ولی نمایش‌های ضعیف او باعث شد تا ساپینتو او را نیمکت نشین کند و حتی شایعه جدایی این بازیکن در نیم فصل هم به گوش می‌رسد.
شنیده‌ها حاکی از آن است که ساپینتو قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی مهاجم جدیدی به خدمت بگیرد و از همین رو احتمال جدایی سجاد بالاست. یکی از تیم‌هایی که خواهان جذب شهباززاده شده، فولاد خوزستان است که نتایج خوبی در این فصل نگرفته و در چند بازی اخیر خود پیروز نشده است. نکونام قصد دارد در نیم فصل هم چند بازیکن به ترکیب تیمش اضافه کند و یکی از آن‌ها سجاد شهباززاده است. حال باید دید که این جابه جایی صورت می‌گیرد یا خیر.
خبرورزشی
تمامی حقوق این سایت متعلق به خودروتک میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster