این شرکت همچنین ظاهراً خواهان طراحی‌های سبک‌تر، دوربین‌های بهتر و تاخوردگی کمتر صفحه‌نمایش است.
سامسونگ در اوایل سال ۲۰۲۲ برای اولین‌بار با معرفی گلکسی S22 اولترا درگاه اختصاصی S Pen را به سری گلکسی S افزود. متأسفانه برای طرفداران قلم، غول فناوری کره جنوبی این درگاه را برای گلکسی زد فولد ۴ قرار نداد.
اکنون، سامسونگ جلسه‌ای با تأمین‌کنندگان برگزار کرده است و در آن تأیید کرده که درگاه اختصاصی S Pen یکی از چندین چالشی است که باید برای محبوبیت بیشتر گوشی‌های تاشدنی برطرف شود.
از دیگر چالش‌هایی که سامسونگ در این جلسه مطرح کرد، می‌توان به سبک‌تر و نازک‌ترکردن گوشی‌ها، دوام بیشتر آن‌ها، کاهش تاخوردگی صفحه‌نمایش و بهبود دوربین‌ها اشاره کرد.
رسانه The Elec مدعی شد که سامسونگ در ابتدا قصد داشت درگاه اختصاصی S Pen را به گلکسی زد فولد ۴ اضافه کند که ظاهراً این اتفاق نیفتاد. افزون‌براین، سامسونگ تصمیم داشت گوشی‌های تاشدنی را به دوربین پیشرفته‌ بیشتری مجهز کند؛ اما این برنامه‌ها به‌دلیل اهمیت ضخامت و وزن لغو شدند.

باوجوداین، شکی نیست که افراد زیادی در انتظار اضافه‌شدن درگاه اختصاصی S Pen به نسخه آینده سری گلکسی زد فولد هستند. گلکسی زد فولد ۳ و زد فولد ۴ اکنون فقط از S Pen پشتیبانی می‌کنند. بنابراین به‌نظر می‌رسد وجود درگاه اختصاصی S Pen می‌تواند گام منطقی بعدی برای راحتی کاربران باشد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster