به‌نظر می‌رسد که در ادامه‌ی روند فیلترینگ سرویس‌ها و اپ‌های خارجی، فید خبری هوشمند گوگل دیسکاور نیز از دسترس خارج شده است.
در ادامه‌ی روند فیلترینگ اپ‌ها و سرویس‌های پرکاربرد، به‌نظر می‌رسد که سرویس فید خبری هوشمند گوگل، موسوم به Google Discover نیز از دسترس خارج شده است. بررسی‌‌های زومیت نشان می‌دهد که هم‌اکنون بر بستر اینترنت موبایل و اینترنت ثابت، دیگر نمی‌توان بدون تغییر IP، فهرست محتوایی گوگل دیسکاور را به‌روز کرد.
فید خبری گوگل دیسکاور براساس علاقه‌مندی‌های کاربر و فعالیت‌های او بر بستر وب، محتوای دلخواه او را به‌طور هوشمند از فضای اینترنت گردآوری می‌کند و دراختیار او می‌گذارد. فیلترینگ گوگل دیسکاور هم دسترسی کاربر به محتوای دلخواهش را دچار مشکل می‌کند و هم آمار بازدید وب‌سایت‌های داخلی را به‌طور چشم‌گیری کاهش می‌دهد.
در چند وقت گذشته تعداد زیادی از اپ‌ها و سرویس‌های خارجی پرکاربرد از دسترس کاربران داخل کشور خارج شده است که از جمله‌ی مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به واتساپ و اینستاگرام اشاره کرد. از سوی دیگر موارد حیاتی دیگری همچون فروشگاه اپلیکیشن گوگل و سرویس نقشه‌ی آن نیز فیلتر شده‌اند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster