دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این روزها با گسترش اینترنت و فراهم آمدن امکان دسترسی همگانی به این شبکه جهانی و همچنین افزایش مشغله‌های کاری، اکثر افراد ترجیح می‌دهند که خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین دریافت کنند. …
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
این روزها با گسترش اینترنت و فراهم آمدن امکان دسترسی همگانی به این شبکه جهانی و همچنین افزایش مشغله‌های کاری، اکثر افراد ترجیح می‌دهند که خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین دریافت کنند. این شیوه خدمات‌رسانی هم در زمان مشتریان و هم در زمان سرویس‌دهنده صرفه‌جویی می‌کند. به همین دلیل طی چند سال گذشته، بازار خدمات آنلاین رونق گرفته و تعداد زیادی از واحدهای خدماتی، امکانی را برای مشتریان فراهم کرده‎اند که آنها بتوانند در محل کار و یا منزل خود، ظرف چند دقیقه، خدمات مورد نظر را با همان کیفیت دریافت کنند. این شیوه سرویس‌دهی در تمامی حوزه‌ها طرفداران زیادی دارد. یکی از صنوفی که با شناسایی نیاز مشتریان خود به استفاده از خدمات آنلاین، اقدام به ارائه خدمات خود به صورت برخط کرده است؛ صنف قالیشویان است که فعالان آن با تاسیس قالیشویی های آنلاین امکان سفارش خدمات از طریق اینترنت را برای مشتریان فراهم کرده‌‎اند.
قبل از اینکه با خدمات این مراکز آنلاین آشنا شوید؛ ابتدا باید بدانید که منظور از قالیشویی آنلاین چیست؟ در حقیقت قالیشویی آنلاین به واحد خدماتی گفته می‌شود که در زمینه ارائه خدمات متنوع قالیشویی، در کنار پذیرش سفارشات حضوری و تلفنی، به صورت آنلاین و برخط نیز پاسخگوی نیاز مشتریان است. بر اساس این تعریف می‌توان گفت که هر قالیشویی که مجوز فعالیت از صنف مربوطه را دارد می‌توانند با توسعه روش‌های سفارش‌دهی و فراهم کردن شرایطی که مشتریان بتوانند از طرق مختلف با دسترسی به اینترنت سفارشات خود را ثبت کنند یک قالیشویی آنلاین محسوب می‌شود.
در حال حاضر بسیاری از کارخانه‌های قالیشویی معتبر در سراسر کشور، از طریق وب‌سایت رسمی خود، بستری را آماده کرده‌اند که ثبت اینترنتی سفارش در کمتر از چند دقیقه را امکان‌پذیر کرده است. مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت قالیشویی مورد نظر خود و پر کردن فرم آنلاین سفارش، درخواست خود را ثبت کرده و منتظر تماس اپراتور باشند. بعد از پر کردن این فرم، کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و بعد از تایید آدرس، زمان مراجعه حضوری جهت انتقال فرش‌ها به کارخانه، هماهنگ می‌شود.
یکی از محبوب‌ترین خدماتی که می‌توانید از قالیشویی های آنلاین دریافت کنید؛ سرویس شستشوی انواع فرش، قالیچه، گلیم، موکت و حتی روفرشی است. این خدمت شامل شیوه‌های مختلف شستشو است که هر کدام برای یک نوع فرش با یک جنس مشخص مناسب است. به عنوان مثال اعلاءشویی که باکیفیت‌ترین شیوه شستشوی فرش و قالی است؛ بیشتر برای فرش‌های نفیس، دستباف و ابریشم توصیه می‌شود و نرخ متفاوتی نسبت به شستشوی معمولی دارد. برای استفاده از خدمات شستشوی فرش این مراکز باید در فرم ثبت سفارش، ابعاد، نوع فرش و نوع شستشویی که مد نظرتان است را وارد کنید.
برخی از فرش‌ها قبل از شستشو نیاز به تعمیر دارند. به عنوان مثال اگر ریشه فرش آسیب‌دیده باشد یا پوسیدگی جزئی در اطراف آن وجود داشته باشد؛ باید قبل از ورود به مرحله شستشو، خدمات رفوگری روی آن انجام شود. در غیر این صورت ممکن است رطوبت و فشاری که طی مراحل شستشو به فرش وارد می‌شود باعث آسیب‌دیدگی آن شود. بنابراین معمولا به این مشتریان توصیه می‌شود ابتدا فرش را رفو کرده و سپس اقدام به شستشوی آن کنند. خدمات تعمیر و رفو نیز جزء سرویس‌هایی است که مشتریان قالیشویی های آنلاین می‌توانند از طریق پر کردن فرم سفارش، به آن دسترسی داشته باشند.
مبل‌شویی جزء آن دسته از خدمات بسیار پرطرفدارای است که امکان ارائه آن در محل وجود دارد. به همین خاطر حتی دیگر نیازی نیست که بعد از ثبت سفارش آنلاین، جهت هماهنگی‌های حمل با قالیشویی تماس بگیرید. فقط کافیست در فرم مربوطه زمانی که منزل حضور دارید را تعیین کرده و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت، پرسنل ماهر قالیشویی با تجهیزات قابل حمل خود در محل حضور یافته و این سرویس را در کمتر از 1 ساعت به شما ارائه می‌کنند. در اکثر مواقع روند شستشوی مبل بیشتر از 1 ساعت طول نمی‌کشد؛ اما روند خشک شدن مبل‌ها بسته به دمای محیط و میزان هوایی که در آن جریان دارد می‌تواند تا 24 ساعت طول بکشد. بنابراین برای شستشوی مبل‌ها باید یک بازه زمانی 24 ساعته در نظر بگیرید.
در این دسته از خدمات، گروهی متشکل از سرویس‌های متنوع از جمله رنگرزی فرش، پرداخت یا موگیری فرش، لکه‌بری فرش، شیرازه دوزی، سرنخ گیری، ریشه دوزی فرش، دارکشی فرش و… قرار می‌گیرد. با این وجود می‌توان گفت که هر خدمتی که در قالیشویی‌های معمولی به مشتریان ارائه می‌شود؛ از طریق قالیشویی های آنلاین نیز قابل دسترسی است. در واقع تیم پشتیبانی فنی و اجرایی این دو مرکز یکسان است و کیفیت خدمات آنها نیز هیچ تفاوتی با یکدیگر نمی‌کند.
با استفاده از سفارش آنلاین خدمات قالیشویی‌ها می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:
صرفه‌جویی در زمان و انرژی: ماهیت ذاتی این شکل سرویس‌دهی باعث می‌شود که شما در هر ساعت از شبانه‌روز، بدون در نظر گرفتن حضور یا عدم حضور اپراتور برای پاسخگویی تلفنی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. با استفاده از این سرویس برخط، دیگر نیازی نیست که حتما در ساعات کاری وقت خالی داشته باشید تا بتوانید سفارش خود را ثبت کنید؛ بلکه هر زمانی که وقت خالی داشته باشید می‌توانید با پر کردن فرم سفارش، درخواست خود را به قالیشویی ارسال کنید. این موضوع سبب می‌شود که در انرژی و وقت شما صرفه‌جویی شود.
بدون محدودیت جغرافیایی: بیشتر قالیشویی‌هایی که امکان ثبت اینترنتی سفارش را برای مشتریان فراهم کرده‌اند؛ هیچ محدودیت جغرافیایی برای آنها در نظر نمی‌گیرند. بنابراین شما می‌توانید بدون توجه به محل زندگی خود، از خدمات گسترده این مراکز استفاده کنید و دیگر نیازی نیست که در اطراف محل زندگی‌تان دنبال قالیشویی بگردید.
کیفیت یکسان خدمات: همانطور که اشاره شد؛ کیفیت کلیه خدماتی قالیشویی های آنلاین مشابه با کیفیت خدمات مراکزی است که به صورت حضوری یا تلفنی ثبت سفارش می‌کنند. در واقع تفاوتی بین شیوه ارائه این سرویس‌ها وجود ندارد و از همان تجهیزات و امکاناتی برای شستشوی فرش مشتریانی که سفارش خود را به صورت برخط ثبت کرده‌اند استفاده می‌شود که برای شستشوی فرش‌ مشتریان تلفنی استفاده خواهد شد.
با توجه به اینکه کیفیت خدمات قالیشویی های آنلاین هیچ تفاوتی با کیفیت خدمات مراکزی که سفارشات خود را از طریق دیگر ثبت می‌کنند ندارد؛ به نظر می‌رسد که طی چند سال آینده تعداد مشتریانی که علاقمند به استفاده از این شیوه سرویس‌دهی می‌شوند رشد چشمگیری پیدا کند. این نکته را نیز فراموش نکنید که سفارش به صورت آنلاین مزایای دیگری نیز دارد که در این مقاله به مهم‌ترین آنها اشاره کردیم. بنابراین این روزها اکثر مشتریان قالیشویی‌ها، با تکیه بر این مزایای و کیفیت مشابه خدمات تمایل دارند سفارش خود را به صورت آنلاین و بدون اتلاف وقت و انرژی خود ثبت کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster