مدیاتک قرار است یک تراشه پرچمدار جدید به نام دایمنسیتی ۹۲۰۰ معرفی کند و حالا نتایج بنچمارک آن نشان می‌دهد که عملکرد آن بسیار بهتر از تراشه A16 اپل خواهد بود.
تاکنون شایعاتی زیادی درباره تراشه دایمنسیتی ۹۲۰۰ وجود داشته است و‌ گفته می‌سود بهبودهای قابل‌توجهی نسبت به مدل قبلی خود خواهد داشت. تاریخ دقیق معرفی این تراشه هنوز مشخص نیست اما نتایج بنچمارک آن دید بسیار خوبی از عملکرد آن در اختیار ما قرار می‌دهد.‌
براساس اطلاعاتی که وب‌سایت ITHome منتشر کرده است، دایمنسیتی ۹۲۰۰ در داخل گوشی‌های پرچمداری که اواخر امسال و همچنین سال آینده معرفی خواهند شد استفاده خواهد شد. این پردازنده در بنچمارک GFX 1080p Manhattan 3.0 امتیاز 328fps و در تست‌های Manhattan 3.1 امتیاز 228fps را کسب کرده است که امتیازهای فوق‌العاده‌ای هستند و بالاتر از امتیازهای 280fps و 200fps تراشه A16 اپل در بنچمارک‌های فوق قرتر دارند‌. این تراشه حتی بالاتر از دایمنستی ۹۰۰۰ پلاس با امتیازهای 220fps و 160fps و اسنپدراگون ۸ نسل ۱ پلاس با امتیازهای 281fps و 188fps قرار گرفته است.
دایمنسیتی ۹۲۲۰ احتمالا دارای حداکثر سرعت کلاک ۳.۰۵ گیگاهرتز و سرعت کلاک پایه ۲.۸۵ گیگاهرتز خواهد بود و از واحد گرافیکی Mali G715 بهره خواهد برد. این تراشه اخیرا در بنچمارک انتوتو نیز رویت شده بود که با امتیاز 1,266,102 بالاتر از هر تراشه دیگری جای گرفته بود.
حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که مدیاتک این تراشه را با چه مشخصاتی معرفی می‌کند.
منبع:  Gizmochina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster