مدیرعامل تلگرام در بیانیه خود بصورت غیر مستقیم اپل را مخاطب قرار داد و عنوان کرد زمان مبارزه با شیاطین رسیده است. دوروف که سیاست های اپ استور را ناعادلانه می داند، ادعای این شرکت در مورد بررسی اپلیکیشن ها در زمانی معادل ۲۴ ساعت را دروغ دانست. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی […]
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
مدیرعامل تلگرام در بیانیه خود بصورت غیر مستقیم اپل را مخاطب قرار داد و عنوان کرد زمان مبارزه با شیاطین رسیده است. دوروف که سیاست های اپ استور را ناعادلانه می داند، ادعای این شرکت در مورد بررسی اپلیکیشن ها در زمانی معادل ۲۴ ساعت را دروغ دانست.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مدیرعامل تلگرام با انتقاد از سیاست های اپ استور اعلام کرد بروزرسانی تلگرام که شامل ویژگی‌هایی منحصر برای هالوین بوده است، بدلیل زمان زیاد روند بررسی توسط تیم اپ استور هنوز منتشر نشده است. دوروف تهدید کرد در صورت ادامه این روند بصورت قانونی اقدام خواهد کرد.
دوروف بطور غیرمستقیم به اپل گفته است که ظاهراً یک نفر دوست ندارد ما جشن هالوین برگزار کنیم. به گفته وی بیش از یک هفته از ثبت نسخه جدید تلگرام در اپ استور می گذرد اما هنوز دسترسی به آن امکان پذیر نیست و هنوز این شرکت دلیل عدم انتشار آن را نیز اعلام نکرده است.
دوروف در ادامه گفته است: طبق ادعای اپل بررسی اپ ها تنها ۲۴ ساعت طول میکشد، اما طبق تجربه بین ۷ تا ۱۰ روز زمان نیاز است تا بروزرسانی ها در اپ استور قابل دسترسی باشد. حتی برای اپلیکیشن های کوچکتر وضعیت بدتر است. دوستانی که صاحب آنها هستند می گویند بیش از یک ماه طول می‌کشد تا کاربران فایل های رفع باگ را به اپل برسانند.
دوروف مدعی شد با اجرایی شدن قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا از سواستفاده شرکت هایی مانند اپل و گوگل جلوگیری خواهد شد. همچنین وی از دیگر توسعه دهندگان درخواست کرد تا با کمک این قانون از خود و کاربرانشان حفاظت کنند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

تبلیغات :
Neuralink Marketcap
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster