شرکت TSMC به‌عنوان یکی از بزرگترین سازندگان تراشه دنیا امروز خبر از تشکیل اتحادیه جدیدی به نام 3DFabric Alliance داد .‌این اتحادبه باعث همکاری نزدیک بین شرکت‌ها برای سرعت بخشیدن به تراشه‌های پیشرفته 2.5D و 3D خواهد شد. 
 اتحادیه جدید متشکل از ۱۹ شرکت است که این شرکت‌های در زمینه‌های مختلفی تخصص دارند و همین موضوع باعث خواهد شد تا موانع موجود در پیش پای صنعت تراشه برداشته شود و ما به‌زودی شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم. 
لازم به ذکر است که اتحادیه 3DFabric Alliance  بخشی از پلتفرم OIP شرکت TSMC که بسترهای لازم برای همکاری موثر بین شرکت‌ها را فراهم‌خواهد کرد. بنابراین انتظار می‌رود که ما در آینده شاهد تراشه‌هایی با فناوری‌های پیشرفته‌تر و عملکرد بهتر باشیم. 
در حال حاضر بازار تراشه با مشکل کمبود قطعات در زنجیره تامین خود روبه‌روست و اکثر شرکت‌ها تحت‌‌تاثیر این مشکل قرار گرفته‌اند. TSMC نیز از این امر مستثنی نبوده است است، اما حالا این شرکت نشان داده است که می‌توان با همکاری نزدیک بین شرکت‌ها بر این مشکلات فائق آمد. در هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم اتحادیه 3DFabric Alliance چقدر در این زمینه موفق خواهد بود.
منبع: Techspot
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster