براساس اعلام منابع کره‌ای، اطلاعات به‌دست‌آمده از زنجیره‌ی تأمین‌کنندگان اپل نشان می‌دهد معرفی مک‌بوک پرو‌ ۱۴ و ۱۶ اینچی بعدی این شرکت تا سال ۲۰۲۳ به‌تعویق افتاده است.
اگرچه در بسیاری از گزارش‌های اخیر به احتمال معرفی مک‌بوک‌ پرو‌ ۱۴ و ۱۶ اینچی مجهز به تراشه‌های M2 Pro و M2 Max در اواخر سال جاری میلادی اشاره شده است، براساس شایعه‌ای جدید، اپل این دو لپ‌تاپ را تا سال آینده رونمایی نخواهد کرد.
براساس اعلام یکی از منابع خبری کره‌ای، مدل‌های به‌روزشده‌ی مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی تا اوایل سال آینده و حدوداً در بازه‌ی زمانی ماه مارس معرفی نخواهند شد. به‌گزارش MacRumors، فعالیت زنجیره‌های تأمین‌کنندگان مک‌بوک‌های پرو آینده‌ی اپل براساس برنامه‌ی زمانی انجام می‌شود و طبق همین برنامه‌ها، مدل‌های به‌روزشده‌ی مک‌بوک پرو سال آینده عرضه خواهند شد.
اگر نگاهی به گذشته بیندازیم، اپل چندین‌بار مک‌بوک‌های جدید را در ماه نوامبر معرفی کرده است که ازجمله می‌توان به مک‌بوک پرو ۱۶ اینچی ۲۰۱۹ و سه مدل مک‌بوک مجز به تراشه‌ی M1 در سال ۲۰۲۰ اشاره کرد. برهمین‌اساس، در برخی از گزارش‌های قبلی گفته شده بود این شرکت قصد دارد مدل بعدی مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی را نیز در ماه نوامبر معرفی کند.

مارک گورمن از بلومبرگ نیز معتقد است که مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید در ماه‌های آینده معرفی خواهند شد؛ زیرا شایعات حاکی از آن است که غول فناوری مستقر در کوپرتینو به روند معرفی مدل‌ جدید لپ‌تاپ‌های خود در ماه نوامبر ادامه خواهد داد.
تیم کوک، مدیرعامل اپل، در رویداد انتشار گزارش درآمد مالی این شرکت در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۲ گفت: «محصولات اپل برای فصل تعطیلات از‌قبل آماده شده‌اند.» اظهارات تیم‌ کوک نشان می‌دهد اپل به‌احتمال زیاد در ماه‌های باقی‌مانده از سال جاری، محصول جدیدی معرفی نخواهد کرد؛ زیرا خود را برای فصل تعطیلات آماده کرده است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster