شیائومی گوشی‌های ردمی نوت 12 را چند روز پیش معرفی کرد. این شرکت در تبلیغات خود اعلام کرده بود که نسخه‌ی پرو دیسکاوری از فست شارژ 210 واتی بهره می‌برد اما حالا نتایج عملکرد این گوشی در آزمایش‌های واقعی خلاف این موضوع را نشان می‌دهند.
ردمی نوت 12 پرو دیسکاوری در آزمایش‌های Charger Labs پس از حدود سه دقیقه به حداکثر سرعت شارژ 184.85 وات دست پیدا کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، سرعت شارژ گوشی پس از چند دقیقه با کاهش روبه‌رو شد اما با این حال، میانگین سرعت شارژ آن بالاتر از 120 وات بود.
شیائومی همچنین در تبلیغات خود ادعا کرده بود که شارژ کامل ردمی نوت 12 پرو دیسکاوری تنها در 9 دقیقه انجام می‌شود اما آزمایش‌های واقعی نشان می‌دهند که این گوشی برای رسیدن به شارژ 100 درصد به 10 دقیقه و 10 ثانیه زمان نیاز دارد. هرچند که این موضوع برخلاف ادعاهای شیائومی است اما با این وجود، سرعت شارژ ردمی نوت 12 پرو دیسکاوری کماکان از تمامی گوشی‌های موجود در بازار بیشتر است.
نکته‌ی قابل تحسین در مورد این گوشی، عدم گرم‌شدن بیش از حد آن هنگام شارژ است. دمای این گوشی در بدترین حالت به 43.3 درجه می‌رسد که بسیار کمتر از سایر گوشی‌های موجود در بازار است. برای مقایسه، دمای آیفون 14 پرو مکس با سرعت شارژ 29 وات به 45.8 می‌رسد.
منبع: NotebookCheck
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster