اپل قرار است سال آینده مدل‌های آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس را با قابلیت‌های منحصربه‌فرد معرفی کند. با این حال، به نظر می‌رسد که این ‌گوشی‌ها از لنز پیشرفته 8P استفاده نخواهند کرد. 
مینگ‌چی کو تحلیلگر مطرح در جدیدترین گزارش خود ادعا کرده است که اپل از لنز 7P در دو مدل فوق استفاده خواهد کرد. به‌گفته این تحلیلگر، لنز 8P می‌توانست انحراف نور را کاهش دهد و کیفیت تصویر را در محیط‌های با نور متغیر تضمین کند‌.
اپل امسال در مدل‌های آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو‌مکس نیز از لنز 7p استفاده کرد که هرچند عملکرد قابل‌قبولی داشت اما در حد عالی نبود و نظر خیلی از منتقدین را جلب نکرد. البته گفته می‌شود اپل سال آینده یک مدل آیفون ۱۵ اولترا نیز معرفی خواهد کرد که از یک لنز پریسکوپ استفاده خواهد کرد.
اگر چنین اتفاقب بیفتد برای اولین بار یک گوشی آیفون از دوربین پریسکوپ بهره خواهد برد. این دوربین زوم‌های فوق‌العاده‌ای خواهد داشت و احتمالا در حد دوربین پریسکوپ گلکسی S22 اولترا خواهد بود. 
در حال حاضر گوشی‌های آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس از یک دوربین تله‌فوتو با زوم ۳ برابر و زوم دیجیتالی ۱۵ برابر بهره می‌برند، اما دوربین پریسکوپ آیفون ۱۵ اولترا احتمالا دارای زوم ۵ برابر و حتی ۱۰ برابر خواهد بود. 
عنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید منتظر بمانیم و ببینیم اپل چه فکرهایی در سر دارد.
منبع: Wccftech
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster