دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ترامپ با «دیوانگان فوق رادیکال» خواندن مدیران سابق توییتر که از کشور خود متنفر هستند، از خرید آن توسط ایلان ماسک ابراز خوشحالی کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، خرید توییتر توسط ایلان ماسک را به او تبریک گفت، اما اعلام کرد که قصد بازگشت به این شبکه اجتماعی را ندارد.
ترامپ در شبکه اجتماعی خود که Truth Social نام دارد، نوشت:
«بسیار خوشحالم که توییتر اکنون در دستان فرد عاقلی قرار دارد و دیگر توسط دیوانگان فوق رادیکال که واقعا از کشور ما متنفر هستند اداره نخواهد شد. توییتر اکنون باید سخت تلاش کند تا از شر تمام ربات‌ها و حساب‌های جعلی که به شدت به آن آسیب رسانده‌اند، خلاص شود. با این کار بسیار کوچکتر، اما بهتر می‌شود.»
توییتر دو روز پس از حمله به کنگره در 6 ژانویه 2021، حساب کاربری ترامپ را برای همیشه مسدود کرد و دلیل آن را «خطر تحریک بیشتر خشونت» اعلام کرد. رئیس جمهور سابق آمریکا در این رابطه به Fox Business گفت که قصد بازگشت به توییتر را ندارد:
«من در Truth باقی خواهم ماند. آن و روش کارش را بیشتر دوست دارم، من ایلان را هم دوست دارم اما با Truth ادامه خواهم داد.»
از آن زمان تاکنون، رئیس جمهور سابق از طریق پلتفرم اختصاصی خود یعنی Truth Social فعال بوده و اظهارات او در سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر به اشتراک گذاشته می‌شود.
یکی از مواردی که پس از تصاحب توییتر توسط ماسک به آن اشاره شده بود، لغو ممنوعیت همیشگی کاربران بود که با توجه به آن، امکان حضور دوباره ترامپ فراهم می‌شود. با این حال، ترامپ که قبلا نیز چنین ادعایی کرده بود و اکنون بار دیگر گفته که قصد بازگشت به توییتر را ندارد.
ماسک پس از نهایی شدن خرید توییتر، بلافاصله برخی از مدیران ارشد از جمله «پاراگ آگراوال»، مدیر عامل، «ویجایا گده»، مدیر حقوقی و سیاست‌گذاری و «شان اجت»، مشاور عمومی آن را اخراج کرد تا بتواند با تشکیل «شورای تعدیل محتوا» سیاست‌گذاری‌های جدید خود را داشته باشد. باید دید در آغاز هفته میلادی، چه اخباری از سوی ایلان ماسک پرحاشیه منتشر خواهد شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster