هرچند که سامسونگ تراشه‌ی جدیدی از سری اگزینوس را برای رقابت با اسنپدراگون 8 نسل 2 طراحی نکرده اما مدیاتک سعی داشته تا با ساخت تراشه‌های دایمنسیتی 9000 و دایمنسیتی 9000 پلاس در بازار تراشه‌های رده‌بالا حضور پررنگی داشته باشد. این شرکت حالا تراشه‌ی دایمنسیتی 9200 را در دست ساخت دارد که ظاهراً در ماه نوامبر معرفی می‌شود.
یکی از کاربران توییتر به نام Sravan Kundojjala، که گزارش مالی و دیگر اخبار مربوط به شرکت‌های حوزه‌ی تکنولوژی را پوشش می‌دهد، امروز اعلام کرد که مدیاتک تراشه‌ی دایمنسیتی 9200 را در ماه آینده‌ی میلادی معرفی می‌کند. در حال حاضر هنوز تاریخ دقیق معرفی این تراشه فاش نشده اما گفته می‌شود که مدیاتک از پرچمدار جدید خود تقریباً همزمان با اسنپدراگون 8 نسل 2 رونمایی خواهد کرد.
کوالکام مدتی پیش تایید کرد که تراشه‌ی اسنپدراگون 8 نسل 2 را در تاریخ 15 نوامبر (24 آبان) معرفی می‌کند. این تراشه همانند دایمنسیتی 9200 بر پایه‌ی فرآیند تولید 4 نانومتری شرکت TSMC طراحی شده و از این رو انتظار می‌رود که عملکرد آن نیز تا حد زیادی مشابه پرچمدار جدید مدیاتک باشد.
بر اساس گزارش‌های قبلی، دایمنسیتی 9200 در بنچمارک انتوتو (AnTuTu) نمره‌ی بهتری را نسبت به تراشه‌ی M1 اپل دریافت کرده و عملکرد بهتری را به ثبت رسانده است. همچنین گفته می‌شود که اسنپدراگون 8 نسل 2 نیز حدود 20 درصد سریع‌تر از پرچمدار قبلی کوالکام بوده و از این رو در سال 2023 شاهد رقابت نزدیکی بین این تراشه و دایمنسیتی 9200 خواهیم بود.
منبع: Wccftech
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster