طبق ویدئوی تبلیغاتی اخیر هواوی، گوشی جدید تاشو این شرکت با نام Pocket S در تاریخ ۱۱ آبان بطور رسمی معرفی میشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هواوی با انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی نام و تاریخ عرضه گوشی تاشو بعدی خود را تائید کرد. این گوشی با نام Pocket S است و […]
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
طبق ویدئوی تبلیغاتی اخیر هواوی، گوشی جدید تاشو این شرکت با نام Pocket S در تاریخ ۱۱ آبان بطور رسمی معرفی میشود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هواوی با انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی نام و تاریخ عرضه گوشی تاشو بعدی خود را تائید کرد. این گوشی با نام Pocket S است و به خانواده سری P تعلق ندارد. این گوشی از خانواده S محسوب می شود بناربراین تفاوت هایی با سری P خواهد داشت. همچنین نمی توان آنرا مانند گوشی P60 قدرتمند دانست. هواوی در گوشی P60 از اسنپدراگون 888 4G استفاده کرده بود.
طبق گزارش منتشر شده توسط نوت بوک چک، هواوی Pocket S قرار است در رنگ های جذاب عرضه شود. در ویدئویی که در مورد معرفی این گوشی منتشر شد، هر کدام از حروف این گوشی با لوازم روزمره مانند هدفون، فنجان قهوه و یا اسنوبرد معرفی شده است و به جزئیات تفاوت آن با سری P50 اشاره ای نشد. اما احتمالا با یک گوشی میان رده روبرو هستیم.
طبق فهرست وبسایت TEENA گوشی جدید هواوی با ظاهری مشابه P50 عرضه میشود. بنابراین دارای نمایشگر خارجی دایره ای شکل و دوربین های سه گانه خواهد بود. همچنین این گوشی به تراشه اسنپدراگون 778G مجهز است.
 
تبلیغات :
Neuralink Marketcap


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster