مایکروسافت در زمان عرضه ویندوز ۱۱ وعده داد که این سیستم عامل را با اندروید یکپارچه خواهد کرد و حالا اطلاعات جدیدی در این زمینه منتشر شده است. 
طبق اسکرین‌شات‌هایی که توسعه‌دهندگان GitHub منتشر کرده‌اند نقشه راه مایکروسافت برای ارایه قابلیت‌های اندروید ۱۳ در ویندوز ۱۱ فاش شده است. 
همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، ویندوز ۱۱ به‌زودی از اندروید ۱۳ پشتیبانی خواهد کرد و ابزارهایی مثل انتقال فایل، میانبرها، قابلیت تصویر در تصویر و دسترسی به شبکه لوکال قابل دسترس خواهند بود. 
قابلیت‌های دیگر مثل ویجت‌های اندروید، دسترسی مستقیم به بلوتوث، پشتیبان‌گیری از فایل‌ها و همچنین قابلیت‌های BLE و DRM به ویندوز ۱۱ اضافه خواهند شد. در ادامه، قابلیت‌هایی مثل پشتیبانی از دوربین جلو و عقب، اترنت، GPS، پشتیبانی از نمایشگر ثانویه و WebView نیز به آن افزوده خواهند شد. 
در حال حاضر، زیرسیستم ویندوز یرای اندروید امکان دسترسی کاربران به بیش از هزار اپلیکیشن اندرویدی در فروشگاه آمازون استور را می‌دهد و شما حتی می‌توانید اپلیکیشن‌ها را روی ویندوز ۱۱ سایدلود کنید. 
گوگل سیستم عامل اندروید ۱۳ را چند ماه پیش برای گوشی‌های پیکسل عرضه کرد که شامل قابلیت‌های متنوعی بود و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که مایکروسافت چه تعداد از این قابلیت‌ها را خواهد توانست به ویندوز ۱۱ اضافه کند. این شرکت اخیرا آپدیت 22H2 ویندوز را ارائه کرد که‌ شامل قابلیت‌هایی مثل یک اپلیکیشن جدید ویرایش ویدیو، کالیبره کردن HDR، تغییرات منوی استارت و ویژگی امنیتی Smart App Control می‌شوند. 
انتظار می‌رود با یکپارچه‌سازی ویندوز ۱۱ و اندروید ۱۳ تعداد کاربران این دو پلتفرم افزایش یابد.
منبع: Techspot
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster