وزارت خزانه‌داری آمریکا شرکت «سامانه‌گستر سحاب‌پرداز»، فعال در حوزه‌ی فناوری را تحریم کرد.
در بیانیه مطبوعاتی اخیر دفتر کنترل دارایی‌های خارجی ایالات متحده، شرکت سامانه گستر سحاب‌پرداز در کنار افراد و نهادهای دیگری به فهرست شرکت‌های تحریم‌شده اضافه شده است.
این شرکت در سال ۱۳۹۳ به‌عنوان شرکتی دانش‌بنیان تأسیس شده و در حوزه‌های زیرمجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال فعالیت است. سحاب‌پرداز در سایتش، خود را «شریک استراتژیک سازمان‌ها» و ارائه دهنده سرویس‌های مرتبط با «فناوری‌های داده» معرفی کرده است. در بیانیه وزارت خزانه‌داری، نقش این شرکت در «خدمات فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی» به‌عنوان یکی از دلایل تحریم آمده است.
یک ماه قبل هم، وزیر ارتباطات از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا در لیست تحریم قرار گرفته و «مسدود کردن دسترسی میلیون‌ها ایرانی به اینترنت» به‌عنوان دلیل این تحریم عنوان شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster