دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مارک زاکربرگ قبلا گفته بود که فناوری ردیابی چهره و چشم یک «تمرکز بزرگ» برای این دستگاه خواهد بود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
متا به تازگی از هدست واقعیت مجازی 1500 دلاری Quest Pro رونمایی کرده، اما این شرکت هم اکنون در حال کار روی نسخه بعدی هدست‌های ارزان قیمت خود است. «دیوید ونر»، مدیر ارشد مالی شرکت در جریان جلسه گزارش مالی تایید کرد که «نسل بعدی هدست واقعیت مجازی Quest اواخر سال آینده» رونمایی خواهد شد.
«مارک زاکربرگ» نیز در طول این جلسه به «نسل بعدی هدست مصرف‌کنندگان Quest» اشاره کرد. هرچند به نام خاصی برای این دستگاه اشاره نشده، اما به نظر می‌رسد که هدست مورد اشاره توسط آن‌ها Meta Quest 3 خواهد بود. هرچند دقیقا مشخص نیست که این دستگاه چه زمانی معرفی خواهد شد، اما متا در گذشته هدست‌های جدید خود را در پاییز و رویداد سالانه Connect خود معرفی کرده است.
همچنین این اولین باری نیست که زاکربرگ به Quest 3 اشاره می‌کند. او ماه گذشته به تحلیلگر «بن تامپسون» گفته بود که Quest 3 در دست ساخت است و احتمالا در محدوده قیمتی 300 تا 500 دلار قرار خواهد گرفت.
در حالی که هدست واقعیت مجازی Quest 3 می‌تواند یک دستگاه مقرون‌به‌صرفه‌تر از Q‌uest Pro باشد، نشانه‌هایی وجود دارد که متا ممکن است برخی ویژگی‌های هدست‌ وا‌قعیت ‌مجازی پیشرفته خود را برای این دستگاه ارائه کند. زاکربرگ قبلا گفته بود که سیستم ردیابی چهره و چشم «یک تمرکز بزرگ» برای این دستگاه خواهد بود و Quest 3 می‌تواند مانند Quest Pro دارای «لنزهای پنکیک» باشد.
هرچند متا در حال توسعه هدست‌های جدیدی است، Reality Labs، واحدی که بر پروژه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده این شرکت نظارت می‌کند، در سه ماهه سوم سال جاری، 3.7 میلیارد دلار ضرر کرده است که این میزان نسبت به ضرر 2.6 میلیارد دلاری سال گذشته و 2.8 میلیارد دلاری سه ماهه گذشته، افزایش پیدا کرده است. این بخش تاکنون بیش از 9 میلیارد دلار در سال 2022 ضرر کرده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster