پس از کره و چین، قابلیت Maintenance Mode بصورت جهانی عرضه خواهد شد. این قابلیت که پیش از این توسط سامسونگ معرفی شده بود، با هدف با هدف عدم دسترسی به اطلاعات کاربر در زمان تعمیر گوشی عرضه شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت Maintenance Mode سامسونگ به کاربر اجازه می […]
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
پس از کره و چین، قابلیت Maintenance Mode بصورت جهانی عرضه خواهد شد. این قابلیت که پیش از این توسط سامسونگ معرفی شده بود، با هدف با هدف عدم دسترسی به اطلاعات کاربر در زمان تعمیر گوشی عرضه شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت Maintenance Mode سامسونگ به کاربر اجازه می دهد تا دسترسی به اطلاعات درون گوشی را ناممکن کند‌. اکنون این قابلیت در سراسر جهان عرضه میشود. قرار این انتشار در ابتدا از طریق چند دستگاه منتخب مانند گلکسی S22 و گلکسی S22 آغاز شود. در آینده نیز تعداد گوشی های دریافت کننده نیز این قابلیت را دریافت خواهند کرد.
این قابلیت در قیمت تنظیمات و در بخش باتری و دیوایس کر قرار گرفته است. در صورت فعال بودن این دستگاه و سپس ریبوت کردن آن، امکان دسترسی به اطلاعات دستگاه برای تعمیرکاری که در حال کار روش گوشی است، غیرممکن میشود. حتی امکان مشاهده اپ ها نیز وجود ندارد. از مهمترین ویژگی قابلیت Maintenance Mode پاک شدن اپ هایی است که تعمیرکار روی دستگاه شما نصب می کند و یا اپ هایی که از گلکسی استور نصب میشوند.
برای غیرفعال کردن نیز انتخاب مجدد این گزینه است البته نیاز است تا با کمک اثرانگشت مالک گوشی بودن خود را نشان دهید. در این حالت پس از ریبوت شدن دستگاه به حالت اول بر می گردد. با کمک این ویژگی امنیت دستگاه در زمان تعمیر به شدت افزایش خواهد یافت. البته باید در مورد ریست سخت افزاری دستگاه توسط تعمیرکار مطمئنم شد، زیرا در اینصورت این قابلیت نیز کارساز نخواهد بود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster