دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
براساس داده‌های آماری ترندفورس،تقاضای خرید مدل‌های پرو آیفون 14 بسیار بیشتر از انتظار اپل است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
براساس داده‌های آماری ترندفورس،تقاضای خرید مدل‌های پرو آیفون 14 بسیار بیشتر از انتظار اپل است. اپل در ابتدا به تامین‌کنندگان اعلام کرد که مدل‌های پرو سری آیفون 14، در مجموع 50 درصد از تولید را به خود اختصاص می‌دهند، اما به نظر می‌رسد از آن زمان تاکنون این میزان به 60 درصد افزایش پیدا کرده و ممکن است تا 65 درصد نیز افزایش پیدا کند.
تاکنون گزارش‌های مختلفی از تقاضای خوب بازار برای سری آیفون 14 منتشر شده و داده‌های آماری نشان می‌دهند که دو مدل پرو این سری فروش بسیار خوبی را برای خود رقم زده‌اند.
«مینگ-چی کو»، تحلیلگر معروف اپل نیز می‌گوید اپل از فاکسکان خواسته تا تولید آیفون 14 پرو را 10 درصد افزایش دهد. علاوه بر این، در گزارش دیگری به این موضوع اشاره شده که مدل‌های پرو سری آیفون 14، فروش بهتری نسبت به نسخه‌های معمولی داشته‌اند.
با نگاهی به وب‌سایت اپل نیز می‌توان به نتایج مشابهی دست پیدا کرد. در فروشگاه آنلاین اپل نیز مدل‌های آیفون 14 پرو به شکل جالبی در دسترس نیستند و موجودی آنها به اتمام رسیده است، اما این مورد درباره مدل‌های معمولی آیفون 14 صادق نیست و کاربران به راحتی می‌توانند دستگاه‌های نسخه معمولی آیفون 14 را سفارش داده و خریداری کنند و با مشکل اتمام موجودی مواجه نمی‌شوند.
همین گزارش‌ها حاکی از آن هستند که آیفون 14 پلاس از محبوبیت کمتری برخوردار است. ترندفورس براساس داده‌های زنجیره تامین اپل، نتیجه‌گیری می‌کند که از بین چهار مدل آیفون، تقاضای آیفون 14 پرو بسیار بیشتر از آن چیزی است که اپل پیش‌بینی می‌کرده است.
سری آیفون 14 پرو دارای مشخصات بهبود یافته‌ای هستند و قیمت آنها مشابه مدل‌های سال گذشته است و به همین دلیل باعث می‌شود که کاربران تمایل بیشتری به خرید این مدل‌ها داشته باشند.
داده‌های ترندفورس نشان می‌دهند که نسبت تولید دو مدل از سری آیفون 14 پرو از 50 درصد به 60 درصد افزایش یافته و احتمالا این نسبت در آینده به 65 درصد افزایش می‌یابد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster