در نسخه جدید واتساپ که اخیرا منتشر شده است قابلیت جدیدی برای چت های خصوصی دیده می‌شود. از این پس چت های خصوصی و دو نفره به نظرسنجی مجهز خواهند شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، واتساپ امکان نظرسنجی را به چت های دونفره اضافه کرده است. نسخه جدید واتساپ که اکنون در […]
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
در نسخه جدید واتساپ که اخیرا منتشر شده است قابلیت جدیدی برای چت های خصوصی دیده می‌شود. از این پس چت های خصوصی و دو نفره به نظرسنجی مجهز خواهند شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، واتساپ امکان نظرسنجی را به چت های دونفره اضافه کرده است. نسخه جدید واتساپ که اکنون در گوگل پلی در اخبار کاربران قرار گرفته است، دارای یک قابلیت مهم است. این قابلیت امکان ایجاد نطرسنجی، در چت های دو نفره خصوصی است. پیش از این، قابلیت مورد نظر تنها برای گروه ها ارائه شده بود.
طبق گزارش گیزچاینا، پیش از این قابلیت نظرسنجی تنها برای گروه ها و برای نسخه بتا در دسترس قرار داشت. اما در نسخه جدید شاهد اضافه شدن این قابلیت در چت های خصوصی هستیم. این ویژگی مانند نظرسنجی های گروهی، می تواند یک سوال را به همراه ۱۲ گزینه در چت های خصوصی مطرح کند.پس از دریافت رای نیز نتابج بطور خودکار بروزرسانی می‌شوند. این قابلیت نیز بصورت سرتاسری رمزنگاری شده و امکان مشاهده آن برای کسی وجود ندارد.
این قابلیت بصورت عمومی منتشر نشده است و تنها کسانی که از نسخه بتا جدید استفاده می کنند به آن دسترسی خواهند داشت. هنوز واتساپ زمان دقیق عرضه آن ار اعلام نکرده است اما احتمالا در نسخه جدید ارائه خواهد شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster