بر اساس گزارش مارک گورمن (Mark Gurman)، تحلیل‌گر مشهور خبرگزاری بلومبرگ، اپل قصد دارد تا چند نسخه‌ی جدید از مک بوک پرو و مک مینی را در طی چند ماه آینده به بازار عرضه کند.
به‌گفته‌ی گورمن، اپل نسخه‌های جدید مک پرو را با 256 گیگابیت رم و تراشه‌های M2 اولترا و M2 اکستریم به بازار عرضه می‌کند که از نظر سرعت به‌ترتیب دو و چهار برابر سریع‌تر از تراشه‌ی M2 مکس می‌باشند. این تراشه‌ها همچنین به‌ترتیب از 24 و 48 هسته‌ی مرکزی و 76 و 152 هسته‌ی گرافیکی بهره می‌برند.
مارک گورمن در جدیدترین گزارش خود همچنین اعلام کرده است که مک بوک پرو 13 اینچی و نسخه‌ی جدید مک بوک ایر به تراشه‌ی M2 مجهز خواهند شد. گفته می‌شود که نسخه‌ی جدید مک مینی نیز از تراشه‌ی M2 پرو بهره می‌برد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این محصولات در دسترس نیست و گورمن تنها به عرضه‌ی آن‌ها در طی چند ماه آینده اشاره کرده است.
مارک گورمن همچنین ادعا می‌کند که اپل نسخه‌های جدید مک پرو را در سال آینده‌ی میلادی روانه‌ی بازار می‌کند. این اطلاعات با گزارش‌های قبلی نیز همخوانی دارد. اوایل هفته‌ی جاری گزارشی منتشر شد که به عرضه‌ی نسخه‌ی 14 و 16 اینچی مک بوک پرو در ماه نوامبر اشاره می‌کرد و از این رو انتظار می‌رود که اپل نسخه‌ی 13 اینچی این محصول را نیز پس از عرضه‌ی دو نسخه‌ی یادشده معرفی کند.
منبع: Gizmochina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster