دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
بهروز محبی به مردم توصیه کرده تا کسب‌وکارشان را به روبیکا بیاورند چرا که جایی مطمئن‌تر از این پلتفرم وجود ندارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
نماینده مردم سبزوار در مجلس موضوعی سوال برانگیز را اعلام کرد و گفت مقرر شده به روبیکا پهنای باند سه برابری نسبت به استارلینک بدهند و قیمت آن (تعرفه اینترنت) نیز کاهش یابد. «بهروز محبی» به مردم توصیه کرده تا کسب‌وکارشان را به این پلتفرم بیاورند چرا که جایی مطمئن‌تر از روبیکا وجود ندارد.
بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایلنا، در رابطه با محدودیت‌های اینترنت و مشکلات کسب‌وکارها به حمایتی شدید از روبیکا پرداخت و گفت:
«وزارت ارتباطات در تلاش است که اینترنت ADSL را با فیبر نوری تقویت کند. پهنای باند در برنامه روبیکا افزایش پیدا خواهد کرد و من به کسب و کارها توصیه می‌کنم که به روبیکا بروند و به جای مطمئن بیایند. مطمئن‌تر از روبیکا وجود ندارد. مردم باید به حاکمیت و نظام اعتماد کنند. ما نمایندگان مجلس مدافع سرسخت آنان هستیم. قرار است که به روبیکا پهنای باند سه برابری نسبت به استارلینک بدهند و قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت. مردم می‌خواهند کسب و کار داشته باشند، کار دیگری که نمی‌خواهند انجام دهند.»
اما برخی از مسئولان در پلتفرم‌های فیلتر شده حضور دارند و در آنجا فعالیت می‌کنند، آیا این مساله با محدودیت‌های ایجاد شده تناقض ندارد؟ او در پاسخ به این سوال گفت: «این موضوع تناقض دارد و باید حل شود. منِ مسئول اگر در آنجا جواب ندهم، دشمن میدان را کامل در اختیار می‌گیرد. اگر نروم، میدان را کامل واگذار کرده‌ام و دشمن هم در آنجا یکه‌تازی کرده و دروغ می‌نویسد، تقطیع می‌کند و غیره. قطعا من باید پاسخگو باشم. اما باید به هرحال این پارادوکس و تناقض را حل کنیم.»
محبی در پاسخ به این سوال که بالاخره چه زمانی محدودیت‌های اینترنت برداشته خواهد شد، بار دیگر مساله راه‌اندازی دفتر نمایندگی از سوی اینستاگرام و واتس‌اپ در کشور را مطرح کرد: «آن دو شرکت (اینستاگرام و واتس‌اپ) اگر نمایندگی خود را در ایران دایر کنند، بعد من با وزیر صحبت خواهم کرد که این دو شرکت به شکل کاملا باز فعالیت خود را انجام دهند. نماینده این دو شرکت در اینجا حضور داشته باشند تا هرکس خطا و کلاه‌برداری کرد، پاسخگو باشند.»
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
استارلینک رو ترجیح میدیم
پهنای باند یک اپلیکیشن چه ربطی داره به استارلینک؟ استارلینک که ارائه دهنده اینترنت هستش! اصلا متوجه میشه چی میگه؟
“مردم می‌خواهند کسب و کار داشته باشند، کار دیگری که نمی‌خواهند انجام دهند.” مردم میخوان آزادانه صحبت کنن، ولی نمیتونن که توی اپ ایرانی آرادانه صحبت کنن.
“مردم باید به حاکمیت و نظام اعتماد کنند.” نه زمانی که واسه یک آهنگ طرف رو دستگیر کردین.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster