دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
نمایشگاه بین‌المللی جیتکس ۲۰۲۲ بزرگ‌تر از سال‌های قبل در دبی برگزار شد و جدیدترین دستاوردها در حوزه ارتباطات و فناوری را به نمایش گذاشت.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
در حالی که بیش از یک ماه از قطعی اینترنت در ایران می‌گذرد، نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ بزرگ‌تر از سال‌های گذشته در نزدیکی ایران و در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد. جیتکس که حالا پسوند «گلوبال» را کنار نام خود دارد، میزبان ده‌ها هزار نفر از بیش از ۱۷۰ کشور جهان بود. جیتکس ۲۰۲۲ دو بخش کاملا جدید هم داشت: گلوبال DevSlam که محلی برای گردهم‌آیی توسعه‌دهنده‌ها و برنامه‌نویس‌ها بود و X-Verse که به جدیدترین دستاوردها در حوزه متاورس و واقعیت مجازی اختصاص داشت. در این ویدیو نگاهی به حال و هوای جیتکس ۲۰۲۲ داریم.
ربات‌ها حضور پررنگی در جیتکس ۲۰۲۲ داشتند؛ از ربات‌های اطلاع‌رسان که در سالن‌های نمایشگاه بین غرفه‌ها و بازدیدکننده‌ها می‌چرخیدند، تا بازوهای رباتیک که در صنعت به‌کار می‌روند، و حتی ربات‌های انسان‌نما که به‌شکل ترسناکی چهره انسانی دارند و با حرکات اجزای چهره، احساس خود را به شما منتقل می‌کنند.
ماشین‌های هوشمند و وسایل نقلیه پرنده نیز در جای‌جای نمایشگاه دیده می‌شدند، به‌ویژه در غرفه شرکت اتصالات که بزرگ‌ترین اپراتور منطقه شورای همکاری خلیج فارس محسوب می‌شود. شرکت جنرال موتورز با خودروی مفهومی کادیلاک InnerSpace به جیتکس ۲۰۲۲ آمده بود تا آینده ماشین‌های خودران را به نمایش بگذارد.
غرفه پلیس دبی در سالن زیبای شهر دیجیتال دبی نیز آخرین دستاوردهای پلیس امارات متحده عربی را به معرض نمایش گذاشته بود. خودروی غیاث و پهپاد هوشمند، دو محصول جذاب این بخش از جیتکس ۲۰۲۲ بودند.
نمایشگاه جیتکس امسال به نهایت ظرفیت خود رسید. در همین راستا از سال آینده شاهد برگزاری رویداد جیتکس در آفریقا نیز هستیم. این رویداد در سال ۲۰۲۳ و در کشور مراکش برگزار می‌شود تا این قاره نیز در صدر اخبار تکنولوژی دنیا قرار بگیرد.
همراه اول به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور خاورمیانه نیز برای نخستین بار در نمایشگاه جیتکس حضور داشت و ما نیز گزارشی از غرفه این شرکت تهیه کردیم. در گزارش بعدی دیجیاتو به سالن اختصاصی X-Verse جیتکس ۲۰۲۲ می‌رویم تا با جدیدترین دستاوردها در حوزه متاورس و واقعیت افزوده آشنا شویم.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster