یک کارمند مایکروسافت اعلام کرد احتمالا این شرکت به زودی یک قابلیت هیجان انگیز را معرفی خواهد کرد. ممکن است این قابلیت به بخش Task Manager مربوط باشد. به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، طبق گفته یکی از کارمندان این شرکت هفته آینده روز معرفی یکی از ویژگی های جذاب ویندوز خواهد بود. کارتون هندریکس، […]
یک کارمند مایکروسافت اعلام کرد احتمالا این شرکت به زودی یک قابلیت هیجان انگیز را معرفی خواهد کرد. ممکن است این قابلیت به بخش Task Manager مربوط باشد.
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، طبق گفته یکی از کارمندان این شرکت هفته آینده روز معرفی یکی از ویژگی های جذاب ویندوز خواهد بود. کارتون هندریکس، مدیر برنامه این شرکت طی پستی در توئیتر گفت: ویژگی هیجان انگیز در هفته آینده از راه می رسد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
طی گزارش نئووین، از مهمترین ویژگی های که هندریکس مسئول نظارت روی آن است ، Task Manager است. البته هنوز مدرکی که نشان دهد ویژگی مورد نظر به این بخش ارتباط دارد، پیدا نشده است. ولی احتمال دارد هفته آینده بروزرسانی مورد نظر مربوط به این گزینه باشد.
در حال حاضر امکان صحبت در مورد موضوعی که مایکروسافت هفته آینده از آن رونمایی خواهد کرد بطور دقیق وجود ندارد. ممکن است موضوع به ظاهر Task Manager مربوط باشد و مایکروسافت آن را با دیگر المان های ویندوز یکسان کرده است.
پیش از این مایکروسافت با هدف هماهنگی بیشتر Task Manager با ویندوز ۱۱ مجموعه ای رنگ های برجسته را با هدف شخصی سازی به آن اضافه کرده بود. همچنین کاربران می توانند از حالت تیره آن نیز استفاده کنند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster