ایلان ماسک پیش از این از افزایش هزینه های استارلینک در ارائه اینترنت به اوکراین خبر داده بود. با این وجود اعلام کرد سرویس دهی به این مناطق را متوقف نخواهد کرد. اما بنظر می رسد این شرکت گزینه کمک مالی را برای سرویس دهی به مناطق محروم جهت اهدای کمک های مالی در نظر […]
ایلان ماسک پیش از این از افزایش هزینه های استارلینک در ارائه اینترنت به اوکراین خبر داده بود. با این وجود اعلام کرد سرویس دهی به این مناطق را متوقف نخواهد کرد. اما بنظر می رسد این شرکت گزینه کمک مالی را برای سرویس دهی به مناطق محروم جهت اهدای کمک های مالی در نظر گرفته است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، به گفته ایلان ماسک هزینه ارائه اینترنت در اوکراین اکنون به ده ها میلیون دلار رسیده است و از این پس هزینه ها باید بر عهده پنتاگون باشد. البته ایلان ماسک مجددا با تغییر نظر خود، اعلام کرد همچنان به سرویس دهی در این کشور ادامه خواهد داد. اکنون ماسک ویژگی کمک مالی را به استارلینک اضافه کرده تا کمک های مالی از افراد دریافت کند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
این ویژگی در پی توئیت اخیر مدیر عامل فین تک ارائه شد. این فرد بابت خدمات استارلینک از ماسک تشکر کرد و از علاقه خود برای کمک مالی با هدف تجهیز مناطق محروم خبر داد. پس از آن ماسک این مورد را در توئیتر به اشتراک گذاشت که با استقبال مخاطبین روبرو شد.
اکنون کاربران از مناطق مختلف جهان می توانند با اهدای پول دسترسی کاربران به اینترنت ماهواره ای در مناطق محروم را فراهم کنند. هزینه های مورد نظر شامل هزینه دیش، هزینه اشتراک سالانه و نگهداری آن خواهد بود.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster