شایعه‌ی جدیدی ادعا می‌کند گوشی تاشدنی گوگل که هنوز معرفی نشده است نمایشگر اصلی ۱۲۰ هرتز با حداکثر روشنایی ۱٬۲۰۰ نیت خواهد داشت.
براساس گزارش GSMArena، جزئیات جدیدی درباره‌ی گوشی تاشدنی گوگل فاش شده است. پیکسل فولد که فعلاً با کدنام Felix از آن یاد می‌شود همچون سایر گوشی‌های تاشدنی بازار دو صفحه‌نمایش خواهد داشت. گفته می‌شود این دو نمایشگر قرار است توسط سامسونگ ساخته شوند.
شایعه‌ی جدید می‌گوید صفحه‌نمایش داخلی پیکسل فولد وضوح ۲٬۲۰۸ در ۱٬۸۴۰ پیکسل و نسبت تصویر ۵:۶ دارد. به‌احتمال زیاد ابعاد این نمایشگر ۷٫۵۸ اینچ و حداکثر روشنایی آن ۱٬۲۰۰ نیت خواهد بود (پیش‌بینی می‌شود میانگین روشنایی ۸۰۰ نیت باشد). ممکن است نمایشگر داخلی پیکسل فولد نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز داشته باشد.

پیش‌تر گفته شده بود که گوشی تاشدنی گوگل در بخش پشتی از سه دوربین شامل دوربین اصلی با حسگر ۶۴ مگاپیکسلی IMX787، دوربین فوق عریض با حسگر ۱۲ مگاپیکسلی IMX386 و دوربین تله‌فوتو با حسگر ۱۰٫۸ مگاپیکسلی S5K3J1 میزبانی می‌کند. پیکسل فولد به دوربین سلفی داخلی با حسگر هشت مگاپیکسلی IMX355 و دوربین سلفی خارجی با حسگر ۱۰٫۸ مگاپیکسلی S5K3J1 مجهز خواهد بود.
افشاگران می‌گویند کدنام Felix به دومین گوشی تاشدنی گوگل ارتباط دارد. این شرکت تاکنون هیچ دستگاهی با فرم‌فکتور تاشدنی تولید نکرده، اما پیش‌بینی می‌شد در اواخر سال ۲۰۲۱ پیکسل تاشدنی را دردسترس قرار دهد. ظاهراً گوگل در نهایت تولید آن مدل را لغو و کار روی مدل Felix را شروع کرده است.
*تصویر اصلی مقاله رندر غیررسمی منتسب به پیکسل فولد است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster