گوگل قصد دارد در سال آینده تغییراتی در پلی استور ایجاد کند. این شرکت نقشه هایی را برای سر و سامان دادن به فروشگاه اپلیکیشن های خود در سر دارد و تلاش دارد تا آن را برای صفحات بزرگتر آماده کند. احتمالا گوگل پیش از عرضه تبلت پیکسل بهینه سازی های مربوط به پلی استور […]
گوگل قصد دارد در سال آینده تغییراتی در پلی استور ایجاد کند. این شرکت نقشه هایی را برای سر و سامان دادن به فروشگاه اپلیکیشن های خود در سر دارد و تلاش دارد تا آن را برای صفحات بزرگتر آماده کند. احتمالا گوگل پیش از عرضه تبلت پیکسل بهینه سازی های مربوط به پلی استور و دسترسی به اپ های کروم بوک را اعمال خواهد کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل برای نمایش بهتر محصولات توسعه دهندگان، ابزارهای جدیدی را در اختیار آنها قرار داده است. البته این ابزار بیشتر به درد توسعه دهندگانی میخورد که قصد نمایش توضیحات، محتوای اپلیکیشن ها، اسکرین شات ها و ویدئوها را در دستگاههایی مانند گوشی، تبلت، ساعت های هوشمند و یا تلویزیون را دارند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
از مهمترین تغییرات پلی استور که احتمالا در سال آینده رونمایی خواهد شد، انتشار نسخه مربوط به نمایشگرهای بزرگ است. آنها قصد دارند به طور کلی این فروشگاه را برای نمایشگرهای بزرگ طراحی کنند. تصاویری که در این مورد منتشر شد نشان می دهد که این فروشگاه در آینده چه ظاهری خواهد داشت. در این نسخه توسعه دهندگان می توانند تا ۸ اسکرین شات از برنامه های خود را با همان نسبت متداول قرار دهند.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster