ماه های پایانی سال همراه با معرفی نسل جدید پرچم دارهای مختلف خواهد بود. در همین راستا تصاویر واقعی از گوشی بعدی شیائومی یعنی شیائومی ۱۳ منتشر شد که طراحی دوربین آن در پنل پشتی را به نمایش می گذارد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تصاویر واقعی از گوشی شیائومی ۱۳ توسط […]
ماه های پایانی سال همراه با معرفی نسل جدید پرچم دارهای مختلف خواهد بود. در همین راستا تصاویر واقعی از گوشی بعدی شیائومی یعنی شیائومی ۱۳ منتشر شد که طراحی دوربین آن در پنل پشتی را به نمایش می گذارد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تصاویر واقعی از گوشی شیائومی ۱۳ توسط COOL APK منتشر شد که در آن پنل پشتی این گوشی مشاهده میشود. در واقع این گوشی پرچم از بعدی شیائومی محسوب میشود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در صورت واقعی بودن این تصویر، ماژول دشتی این دوربین احتمالا از مدل می ۱۱ اولترا الهام گرفته شده است. زیرا در پنل پشتی یک ماژول مربعی شکل دیده میشود. درون این ماژول یه دوربین بهمراه یک عدد فلش ال ای دی قرار دارد. البته تنها تفاوت آن با می ۱۱ اولترا عدم وجود نمایشگر ثانویه است. برخی معتقدند این بازگشت به مدل های قبلی می تواند نشان دهنده این باشد که تصویر یه پرچمدار بعدی شیائومی تعلق ندارد.
شیائومی در تمامی گوشی های جدید خود به دنبال استفاده. از طرح های جدید بوده است. همین استفاده از سبک قدیمی در طراحی می توان این عکس را زیر سوال ببرد. برخی شایعات نیز از معرفی گوشی بعدی از خانواده ردمی حکایت دارد. یعنی پیش از معرفی شیائومی ۱۳، احتمالا ردمی K60 رونمایی خواهد شد. احتمال دارد این تصویر مربوط به عضو جدید خانواده ردمی و نه پرچمدار بعدی شیائومی باشد.
روی ماژول این گوشی نام LASER دیده میشود که احتمالا بیانگر وجود قابلیت فوکوس خودکار لیزری اشاره دارد. اما به دلیل کیفیت پایین تصویر منتشر شده امکان شناسایی کلمه لایکا روی ماژول وجود ندارد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster