دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
توییتر در نامه‌ای به دادگاه مدعی شده که ایلان ماسک بابت خرید این شبکه اجتماعی از سوی دو کمیسیون تحت بازرسی قرار گرفته است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
توییتر می‌گوید ایلان ماسک به خاطر اقداماتش در زمینه خرید توییتر تحت بازرسی فدرال قرار گرفته است. این خبر که در قالب نامه‌ای به دادگاه منتشر شده، جزئیات خاصی درباره این تحقیقات و موضوع آن‌ها ارائه نمی‌کند، اما به خودی خود حائز اهمیت است.
توییتر در این نامه که برای قاضی «کاتلین مک‌کورمیک» از دادگاه کیفری ایالت دلاور ارسال شده، به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره این تحقیقات بوده است. این شرکت می‌گوید لاگ شرکت حقوقی ماسک در تاریخ 23 اردیبهشت به پیش‌نویس ایمیلی برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار و اسلاید ارائه‌ای برای کمیسیون تجارت فدرال اشاره دارد، با این حال جزئیات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست.
توییتر مدعی است که مدیرعامل تسلا مکاتبات زیادی با این نهادها داشته و حالا این شرکت خواستار دسترسی به این اسناد شده است. گفتنی است که توییتر در واقع این درخواست را پیش از به تعویق افتادن دادگاه ارسال کرده بود. این شبکه اجتماعی خواستار پایان پنهانکاری‌های طرف مقابل شده بود و می‌خواست به تمامی اسناد مربوط به این قرارداد دسترسی پیدا کند.
توییتر می‌گوید تیم ایلان ماسک از ارائه این اسناد خودداری کرده چون نمی‌خواهد جایگاه خود را در دادگاه متزلزل‌تر کند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تاریخ 27 اردیبهشت در توییتی گفته بود تا زمانی که مدیرعامل توییتر تخمین مربوط به اکانت‌های اسپم را اثبات نکند، این معامله قابل انجام نیست.
این کمیسیون همچنین در حال تحقیق درباره اظهار خرید 9.2 درصد از سهام توییتر توسط ماسک بود که خبر آن پیش از معامله نهایی آن‌ها منتشر شد. کمیسیون تجارت فدرال هم ظاهرا پرس‌وجوهایی درباره عدم پیروی مدیرعامل تسلا از پیش‌نیازهای ضدانحصار در خصوص مالکیت این سهام داشته است.
در آن سو، وکیل ماسک می‌گوید درخواست توییتر با هدف انحراف ذهن‌ها ارسال شده، چون خود مدیران این شرکت تحت بازرسی فدرال قرار دارند. در حال حاضر به نظر می‌رسد که ایلان ماسک و توییتر دیگر قرار نیست به دادگاه بروند، چون ثروتمندترین فرد دنیا چندی پیش اعلام کرد که دوباره تصمیم گرفته این شرکت را بخرد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster