اگر یک بار بازی اشتباهی را روی فروشگاه پلی استیشن خریداری کرده باشید یا کسی چیزی را به شما هدیه داده باشد که همین حالا کپی دیجیتال آن را دارید، حتماً به این فکر افتاده‌اید که چطور می‌توانید آن را باز گردانید و پولش را پس بگیرید.
ما امروز در این مقاله از تکفارس قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور مرحله استرداد بازی را طی کرده و پول خود را از فروشگاه پلی استیشن پس بگیرید.
هر استردادی یک سیاستی دارد که شما باید برای پس دادن موفق یک بازی از آن پیروی کنید. ما در زیر انواع محتوا و فرایند استرداد عمومی آن را به شما معرفی خواهیم کرد:
۱. بازی‌ها و محتویات اضافه (شامل بازی‌های کامل، محتوای دانلودی، آیتم‌های مصرفی درون بازی و سیزن‌پس‌ها): شما تا حداکثر ۱۴ روز بعد از خرید این موارد می‌توانید برای استردادشان اقدام کنید. اگر شما یکی از مواردی را که ذکر کردیم، دانلود، نصب و استریم کرده باشید، فاقد شرایط درخواست استرداد خواهید بود، مگر در شرایط خاص که بتوانید ثابت کنید محصول شما نقص دارد.
۲. سرویس‌های اشتراکی: شما تا حداکثر ۱۴ روز بعد از خرید این اشتراک می‌توانید برای استرداد اقدام کنید (توجه:‌ با توجه به مدت زمانی که از تهیه سرویس گذشته، شاید شما واجد شرایط دریافت تمام پول پرداختی نباشید).
۳. پیش‌خریدها: شما می‌توانید تمام پیش‌خریدهای خود را که تا ۱۴ روز پیش از عرضه بازی نهایی شده‌اند، تا لحظه قبل از عرضه بازی لغو کنید. اگر شما پیش‌خرید بازی را در بازه بین ۱۴ الی روز عرضه انجام داده باشید، با این شرط که شما هرگز هیچ محتوایی را از آن دانلود نکرده باشید، از روز پیش‌خرید به مدت ۱۴ روز برای درخواست استرداد زمان دارید. همچنین به محض این که پول به شما پرداخت می‌شود، هر محتوای اضافه یا … که همراه بازی عرضه شده و در اختیار شما قرار دارند، از دسترس خارج خواهند شد.
شما می‌توانید سیاست لغو فروشگاه پلی استیشن را از صفحه رسمی خود آن مطالعه کنید. باید به این موضوع توجه کنید که اضافه کردن هر مبلغی به کیف پول پلی استیشن غیرقابل استرداد است. ما پیشنهاد می‌کنیم که پیش از اضافه کردن هر مقدار پولی به حساب خود، از تصمیم خود اطمینان حاصل کنید.
یاد گرفتن نحوه مدیریت مالی کارت‌های اعتباری و … به شما کمک می‌کند از هزینه‌های ناخواسته جلوگیری کنید. انجام این کار تنها چند دقیقه زمان می‌برد. با غیرفعال کردن این گزینه، باید شخصاً برای انجام پیش‌خرید و پرداخت هزینه اشتراک اقدام کنید. به این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:
منبع: How to Geek
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster