متا قصد دارد دو پلتفرم زوم و مایکروسافت تیمز را به محیط کاری واقعیت مجازی خود اضافه کند. بنظر می رسد این اقدام با هدف فروش بیشتر هدست های Quest Pro به کارکنان اداری و کاربران این دو پلتفرم باشد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مارک زاکربرگ برای فروش بیشتر هدست به […]
متا قصد دارد دو پلتفرم زوم و مایکروسافت تیمز را به محیط کاری واقعیت مجازی خود اضافه کند. بنظر می رسد این اقدام با هدف فروش بیشتر هدست های Quest Pro به کارکنان اداری و کاربران این دو پلتفرم باشد.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مارک زاکربرگ برای فروش بیشتر هدست به شرکت ها و کارکنان تلاش می کند. وی در کنفرانس Meta Connect اعلام کرد قصد دارد واقعیت مجازی متا به نام Horizon Workrooms را با دو پلتفرم مایکروسافت تیمز و زوم ادغام کند. زاکربرگ در این مراسم برخی ویژگی های جدید و بروز هدست این شرکت را نیز معرفی کرد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
طی گزارش منتشر شده توسط انگجت، دو پلتفرم نام برده یعنی مایکروسافت تیمز و زوم در برگزاری جلسات در محیط مجازی مورد استفاده قرار میگیرند. در تغییر صورت گرفته نیز کاربران قادرند علاوه بر تماس صوتی و تصویری با کمک نسخه تحت وب، در جلسات واقعیت مجازی متا نیز شرکت کنند. این ادغام از اوائل سال آینده انجام میگیرد و قرار است همزمان با آن گزینه های کارآمدتری نیز به کاربران ارائه شود.
طی همکاری متا با مایکروسافت کاربران می توانند جلسات منسجم تری برگزار کنند. همچنین طی این همکاری متا می تواند طبق برنامه بهره وری هدست خود را نیز افزایش دهد. مدیر عامل مایکروسافت نیز از آماده سازی ویندوز ۳۶۵ برای هدست های Quest Pro و Quest 2 خبر داد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster