هشتگ در شبکه اجتماعی توئیتر بخش مهم و ویژه ای را به خود اختصاص داده است. با این وجود بنظر می رسد این شرکت قصد دارد با اجرای تغییرات جدید هشتگ ها را ازبین ببرد. از دیگر تغییرات این پلتفرم سخت گیری بیشتر در رابطه با نمایش محتوا برای افراد زیر ۱۸ سال است. به […]
هشتگ در شبکه اجتماعی توئیتر بخش مهم و ویژه ای را به خود اختصاص داده است. با این وجود بنظر می رسد این شرکت قصد دارد با اجرای تغییرات جدید هشتگ ها را ازبین ببرد. از دیگر تغییرات این پلتفرم سخت گیری بیشتر در رابطه با نمایش محتوا برای افراد زیر ۱۸ سال است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، جین مانچون ونگ برای اولین بار در مورد تغییرات آینده توئیتر خبر داد. تغییراتی که باعث غیرقابل کلیک کردن هشتگ ها خواهد شد. در حال حاضر با کلیک روی هشتگ ها می توان توییت های مربوط به آن را مشاهده کرد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
هنوز دلیل این تغییرات مشخص نشده است. اما ونگ در مورد این سیاست میگوید: احتمالا توئیتر هش فلک ها را باز می‌گذارد. البته این هشتگ ها معمولا به شکل آیکون خاص دیده میشوند و برندها در ازای پرداخت پول آن را دریافت می کنند. هنوز به طور قطع مشخص نشده است که توییتر چه زمانی این برنامه را اجرایی خواهد کرد.
توئیتر در روزهای اخیر از کاربران خواسته است تا تاریخ تولد خود را وارد کنند. بنظر می رسد این موضوع نیز به سیاست های این شرکت برای حفظ ایمنی کاربران در مقابل محتواهای حساس ارتباط دارد. سخنگوی توئیتر می گوید: ما در حال ارائه قابلیتی هستیم که با کمک آن محتواهای حساس برای افراد زیر ۱۸ سال محدود خواهد شد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster