مایکروسافت اپلیکیشن جدیدی با نام Microsoft Designer را به مایکروسافت ۳۶۵ اضافه می کند که همانند هوش مصنوعی DALL-E متن را به تصویر تبدیل می کند. این برنامه به موتور جستجوی بینگ نیز اضافه خواهد شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مایکروسافت در مراسم رونمایی از لپ تاپ های جدید خود از […]
مایکروسافت اپلیکیشن جدیدی با نام Microsoft Designer را به مایکروسافت ۳۶۵ اضافه می کند که همانند هوش مصنوعی DALL-E متن را به تصویر تبدیل می کند. این برنامه به موتور جستجوی بینگ نیز اضافه خواهد شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مایکروسافت در مراسم رونمایی از لپ تاپ های جدید خود از اضافه شدن قابلیت جدید به آفیس خبر داد. این قابلیت بصورت اپلیکیشن یک نوع هوش مصنوعی است که برای تبدیل متن به تصویر مورد استفاده قرار میگیرد. مایکروسافت دیزاینر قادر است درخواست های متنی کاربر را بلافاصله به طرح و تصویر تبدیل کند. به گفته مایکروسافت این اپلیکیشن می تواند در موارد بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
از جمله موارد مصرف آن می توان به ساخت کارت تولد، پست های شبکه اجتماعی، تصاویر پاور پوینت و طراحی لوگوی سازمان ها نام برد. البته هنوز اپلیکیشن دیزاینر بصورت عمومی عرضه نشده است و در این مراسم تنها پیش نمایشی از آن به اجرا در آمد. تنها برخی کاربران نسخه آزمایشی آن را در اختیار دارند. به گفته مایکروسافت به زودی نسخه رایگان و پولی آن بهمراه قابلیت های متنوع در اختیار کاربران سرویس اشتراکی مایکروسافت ۳۶۵ قرار می‌گیرد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster