مایکروسافت شب گذشته در مراسم ویژه خود از محصولات جدید رونمایی کرد. اولین محصول معرفی شده در این مراسم سرفیس پرو ۹ بود. این دستگاه برای اولین بار با مشخصات منحصربفرد عرضه میشود. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، امسال مایکروسافت محصول جدید سرفیس پرو ۹ را به جای دو محصول سرفیس پرو […]
مایکروسافت شب گذشته در مراسم ویژه خود از محصولات جدید رونمایی کرد. اولین محصول معرفی شده در این مراسم سرفیس پرو ۹ بود. این دستگاه برای اولین بار با مشخصات منحصربفرد عرضه میشود.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، امسال مایکروسافت محصول جدید سرفیس پرو ۹ را به جای دو محصول سرفیس پرو و سرفیس پرو ایکس معرفی کرد. بنظر می‌رسد پس از ده سال تولید و عرضه محصولات دو منظوره اکنون این شرکت تلاش دارد تا به کاربران در انتخاب بین دو پردازنده SQ3 5G و نسل دوازدهم اینتل سهمی داشته باشند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
البته کاربر نیز برای انتخاب بین دو پردازنده کار دشواری پیش رو خواهد داشت. پردازنده اینتل برخلاف مدل مجهز به SQ3 به فناوری 5G مجهز نیست. مایکروسافت دستگاه جدید را در رنگ های آبی، سبز، پلاتینیوم و گرافیتی عرضه می کند. البته دستگاه با پردازنده اینتل با این رنگها قابل سفارش است.
سرفیس پرو ۹ جدید دارای نمایشگر ۱۳ اینچی است که از نوع Pixel sense Flow Display خواهد بود. در نسخه اینتلی امکان پشتیبانی از دالبی ویژن IQ قرار دارد. در طراحی و اندازه هر دو مدل دارای ویژگی های یکسان هستند. تنها مدل مجهز به SQ3 چند گرم سنگین تر است.
سرفیس پرو ۹ مجهز به ۸ گابایت رم خواهد بود که بسته به مدل پردازنده تا ۳۲ و یا ۱۶ گیگابایت قابل ارتقا است. در مورد حافظه داخلی نیز وضع به همین صورت است. حافظه پایه ۱۲۸ گیگابایت است که در مدل اینتلی تا یک ترابایت و در مدل آرم تا ۵۱۲ مگابایت قابل ارتقا خواهد بود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster