مدل مفهومی مک بوک اپل در چند رنگ مختلف بصورت رندرهای غیررسمی منتشر شد. در این لپ تاپ ها ویژگی داینامیک آیلند آیفون ۱۴ نیز به چشم میخورد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بنظر میرسد اپل همانند سال ۲۰۱۷ که ناچ را به آیفون آورد و سپس در دیگر محصولات بعنوان نمادین استفاده […]
مدل مفهومی مک بوک اپل در چند رنگ مختلف بصورت رندرهای غیررسمی منتشر شد. در این لپ تاپ ها ویژگی داینامیک آیلند آیفون ۱۴ نیز به چشم میخورد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بنظر میرسد اپل همانند سال ۲۰۱۷ که ناچ را به آیفون آورد و سپس در دیگر محصولات بعنوان نمادین استفاده کرد، از داینامیک آیلند. نیز در طراحی دیگر محصولات استفاده کند. احتمالا مک بوک های آینده نیز در بالای نمایشگر حفره های کپسولی شکل خواهند داشت.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
البته رندرهای منتشر شده پیش از اپل و توسط یک طراح خوش ذوق ساخته شدند که مدل مفهومی مک بوک اولترا را به نمایش می‌گذارد. مک بوک اولترا احتمالا با رنگ های طلایی، نقره ای و خاکستری طبق روال اپل تولید خواهد شد. اپل در آیفون ۱۴ تلاش کرد تا بریدگی نمایشگر را از طریق جابجایی حسگرها حذف و حفره جدید را جایگزین آن کند. همچنین داینامیک آیلند با سیستم عامل اپل نیز سازگاری دارد بطوری که کار با آن تجربه کاربری را لذت بخش می کند. اما مک بوک ها صفحه لمسی ندارند به همین دلیل هنوز مشخص نیست در لپ تاپ جدید، داینامیک آیلند چگونه با نرم افزار ترکیب خواهد شد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster