پوکو F5 5G احتمالاً در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۳ با تراشه‌ی Snapdragon 8+ Gen 1 و نمایشگر ۱۲۰ هرتزی رونمایی خواهد شد.
پوکو F4 5G درسال جاری معرفی شد که درواقع می‌توان آن را نسخه‌ی بهینه‌شده‌ی ردمی K40s درنظر گرفت؛‌ محصولی که به‌طور انحصاری در بازار چین عرضه شد. اکنون گزارش جدیدی منتشر شده است که مشخصات کلیدی پوکو F5 5G را فاش می‌کند.
به گزارش Gizmochina، پوکو F5 5G نسخه‌ای از ردمی K60 5G خواهد بود که با نام جدید معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود این دستگاه در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۳ رسماً معرفی شود. اخیراً اطلاعاتی درمورد یک گوشی هوشمند شیائومی با شماره مدل 23013RK75C (نوع چینی) در پایگاه داده‌ی IMEI رؤیت شده است. علاوه‌براین مدل هندی این دستگاه با شماره مدل 23013PC75I و نسخه‌ی جهانی آن با شماره مدل 23013PC75G در پایگاه داده‌ی IMEI دیده شده‌اند.
شیائومی ابتدا ردمی K60 را در چین عرضه خواهد کرد و سپس این گوشی با نام پوکو F5 5G در بازارهای جهانی و هند معرفی خواهد شد. عدد ۲۳ در شماره مدل 23013PC75G/I به‌معنای سال ۲۰۲۳، عدد ۰۱ به‌معنای ماه ژانویه، حرف PC نشان‌دهنده‌ی برند پوکو، M11A نمایان‌گر مدل آن و نهایتاً G/I به Global/India (جهانی/هند) اشاره دارد. به‌همین ترتیب، حرف RK در شماره مدل 23013RK75C نشان‌دهنده‌ی Redmi K برای بازار چین است.

پوکو F5 به نمایشگر AMOLED با وضوح 2K (معادل ۳۲۰۰ در ۱۴۴۰ پیکسل) و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز مجهز خواهد شد که روشنایی آن حداکثر به ۱۰۰۰ نیت می‌رسد. قلب تپنده‌ی این دستگاه تراشه‌ی Snapdragon 8+ Gen 1 خواهد بود. انتظار می‌رود ردمی K60 نیز با همین مشخصات روانه‌ی بازار شود. سایر مشخصات فنی پوکو F5 هنوز دردسترس نیست.
همان‌طور که ازطریق شماره مدل‌های پوکو F5 و ردمی K60 مشخص می‌شود، انتظار داریم این دو دستگاه در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۳ رونمایی شوند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster