یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
آیا می‌دانید واژه کوروت چند بار در آهنگ کوروت قرمز کوچک متعلق به پرنس کلاسیک در سال ۱۹۸۳ تکرار شده است؟ پانزده بار. آیا می‌دانید چهارمین نسل کوروت اولین بار در چه سالی تولید شد؟ سال ۱۹۸۳ یعنی همان سالی که آهنگ پرنس منتشر شد. آیا حراج پانزده دستگاه شورولت کوروت قرمز رنگ نسل چهارم می‌توانست با این موضوع هماهنگ باشد یا اینکه به‌صورت اتفاقی رخ داده است؟ از این موضوع مطمئن نیستیم اما صرف‌نظر از موارد یاد شده در آینده نزدیک شاهد عرضه ۱۵ دستگاه کوروت نسل چهارم با رنگ قرمز خواهیم بود، خودروهایی که در طول ۱۲ سال عمر کوروت C4 عرضه شده‌اند. اولین نمونه از نوع ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری L83 گیربکس دستی سال ۱۹۸۴ بوده و آخرین آن‌ها نیز به مدل ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری LT1 گیربکس اتوماتیک سال ۱۹۹۶ مربوط می‌شود. هر خودرو به‌صورت جداگانه توسط حراجی مکیوم کانزاس سیتی عرضه خواهد شد و کلکسیونرها می‌توانند آن‌ها را مالِ خود کنند.
اگرچه نمی‌توان شورولت کوروت نسل چهارم را خودروی کمیابی دانست (حدود ۳۵۸ هزار دستگاه از آن تولید شده است) اما عرضه این خودرو نسل جدیدی از طرفداران را راهی برند شورولت کرد، افرادی که به دنبال یک محصول مدرن و کلاسیک بودند. از دماغه طویل و چراغ‌های مخفی گرفته تا سقف تارگا و داشبورد دیجیتال و شیشه عقب ویژه، کوروت نسل چهارم هنوز هم جذابیت‌های ظاهری زیادی دارد.
به گزارش پدال و به نقل از درایو، این خودرو در ابتدا با پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری که قدرت ۲۰۵ اسب بخاری و گشتاور ۳۹۳ نیوتون متری داشت عرضه شد اما در ادامه قدرتش افزایش یافت. در سال ۱۹۹۰ شاهد تولید مدل خاص ZR1 بودیم که پیشرانه ۸ سیلندر LT5 آن قدرت ۴۰۵ اسب بخاری و گشتاور ۵۲۲ نیوتون متری تولید می‌کرد. این کوروت های قرمز رنگ را می‌توان خودروهایی خاص دانست هرچند گزینه ایده برای ما همان نسخه قبل از فیس لیفت با سقف تارگا و گیربکس دستی خواهد بود که لذت دوچندانی دارد. از آنجایی که تمامی این کوروت ها در لیست خودروهای خاص طرفداران ثبت شده‌اند بنابراین خریداران می‌توانند پیشنهاد خود را ارائه کرده و در صورت برنده شدن آن‌ها را به خانه ببرند.
AMANTE
یاد اش بخیر توی بازی GTA VC هم بود اما توی بازی اسم اش Banshee بود.
به شخصه نسل بعد اش رو بیشتر دوست دارم خطوط نرم و روان که در C5 هست و به نظرم مدل تکامل یافته ی C4 هست.
ilia2008
تو بقیه بازی ها این ماشین بر اساس دوج وایپر ساخته شده اما چون وایبر با خط زمانی gta vc که تو سال ۱۹۸۶ روایت می شده هم خوانی نداشته شورلت کروت رو برای طراحی این ماشین انتخاب کردن
GTC فقط المانی و انگلیسی و ایتالیایی
چه کلکسیون زیبایی
corvette
کوروت تا ابد ❤
Royal Driver UK 70
رانندگی با اینا چه لذتی داره♥
امیرحسین
نسل جدیدش که سی نه هست بشه نسل جدید سی چهار با همین لوگوی سی چهار
Khosrow
کوروت فقط و فقط C6 ..
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster