سامسونگ بزرگترین نمایشگاه تجربی جهان را که در نوع خود اولین محسوب می‌شود در دوبی افتتاح کرد. این فضای تجربی با نام Smart Things Home به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا محصولات این شرکت را تجربه کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بزرگترین فضای تجربی محصولات فناوری در دبی افتتاح شد […]
سامسونگ بزرگترین نمایشگاه تجربی جهان را که در نوع خود اولین محسوب می‌شود در دوبی افتتاح کرد. این فضای تجربی با نام Smart Things Home به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا محصولات این شرکت را تجربه کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بزرگترین فضای تجربی محصولات فناوری در دبی افتتاح شد که در آن امکان حضور در کارگاههای آموزشی و آشنایی با سناریوهای هوشمند مختلف فراهم خواهد بود. همچنین بازدیدکنندگان بدین وسیله از آینده خانه هوشمند مطلع خواهند شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
این نمایشگاه در دبی مدیا سنتر DMC واقع شد و بازدیدکنندگان در آنجا چند دستگاهی را در چهار ناحیه مختلف تجربه می کنند. در بخش سناریوهای مختلف و متنوع در بهترین حالت فراهم شده و باعث میشود تا مشتریان بتوانند از این طریق زندگی هوشمند آینده خود را تجسم کنند. همچنین بازدیدکنندگان ازین فضا می توانند آموزش های فکری را در هر کدام ازین نواحی دریافت کنند.
Smart Things Home Dubai شامل بیست دسته محصول است که امکان اتصال بالقوه به سیصد برند مختلف را خواهند داشت. به همین دلیل در این نمایشگاه امکان اتصال ، سفارشی سازی و ادغام محصولات هوشمند نیز وجود دارد.
سامسونگ این فضا را به چهار بخش عمده تقسیم کرده است که هر کدام با سناریوهای مربوط به محصولات خود هماهنگ شده اند. یکی از این بخش ها Home Intertaitment است که با هدف ایجاد اوقات فراغت و سرگرمی در خانه جمع آوری شده است. بازدیدکنندگان در زمان ورود می توانند برنامه ریزی درستی برای استفاده از تلویزیون گوشی یا دستگاههای پوشیدنی و تناسب اندام داشته باشند یا آن را با کنترل صوتی هوشمند ساخته و هدایت کنند. حتی با انتخاب حالت فیلم می توان نور و روشنایی را برای دیدن فیلم تغییر داد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster