قابلیت جدید توئیتر به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند درون یک توئیت بطور همزمان عکس، فیلم و گیف منتشر کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، آلساندرو پالوزی پیش از این از ارائه این قابلیت در توئیتر در آینده ای نزدیک خبر داده بود. پس از آن نیز توییتر بطور رسمی اعلام […]
قابلیت جدید توئیتر به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند درون یک توئیت بطور همزمان عکس، فیلم و گیف منتشر کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، آلساندرو پالوزی پیش از این از ارائه این قابلیت در توئیتر در آینده ای نزدیک خبر داده بود. پس از آن نیز توییتر بطور رسمی اعلام کرد این قابلیت را در حالت آزمایش گذاشته و به زودی بصورت عمومی عرضه میکند. اکنون این این ویژگی در اختیار تمامی کاربران قرار دارد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
توییتر طی پستی در وبلاگ خود این قابلیت را معرفی کرده است: توییتر تلاش دارد تا با استفاده از راه های جدید به سازندگان محتوا در اشتراک محتواهای خود کمک کنیم تا بهتر دیده شوند. اکنون قابلیت انتشار انواع محتوای بصری در یک توییت علاوه بر استفاده از ۲۸۰ کاراکتر راه های بیشتری را برای بیان محتوا در اختیار سازندگان قرار میدهد.
با وجود کشمکش فراوان بین توییتر و ایلان ماسک بر سر موضوع خرید توییتر این شبکه اجتماعی همچنان به ارائه قابلیت های خود ادامه میدهد. اخیرا نیز ایلان ماسک با تغییر موضع خود مجددا خواهان خرید توییتر شده است و همان قیمت پیشنهادی ۴۴ میلیاردی را مطرح کرده است. پیش از این نیز قابلیت امکان ویرایش توییت ها در اختیار کاربران سرویس بلو قرار گرفت که می توان از آن به عنوان مهمترین ویژگی منتشر شده یاد کرد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster