در حالیکه حرف و حدیث‌های زیادی درباره تعداد اکانت‌های فیک توییتر وجود دارد اطلاعات تازه‌ای در این زمینه فاش شده است که می‌تواند ایلان ماسک باشد.
طبق گزارش امروز، یکی از کارمندان توییتر به یکی از تحقیقات داخلی توییتر دسترسی دارد که نشان می‌دهد تعداد اکانت‌های فیک شبکه اجتماعی توییتر چیزی حدود ۳۰ درصد است. ظاهرا مدیران توییتر نیز از نتایج این تحقیق مطلع بوده‌اند اما به روی خودشان نیاورده‌اند‌.
قبلا نیز یکی از کارمندان سابق توییتر فاش کرده بود که مدیران این شرکت علاقه‌ای به افشای تعداد اکانت‌های شبکه اجتماعی خود ندارند و در این زمینه هیچ اقدام موثری انجام نداده‌اند. این اظهارات باعث شده تا ماسک همچنان بر موضع خود پافشاری کند و توییتر را متهم به مخفی‌کاری در زمینه تعداد اکانت‌های فیک خود بکند.
با این حال، ماسک با دو چالش اساسی روبه‌روست. چالش اول مربوط به نتایج تحقیقاتی می‌شود که دو موسسه درباره تعداد اکانت‌های فیک توییتر داده‌اند. این دو موسسه که Cyabra و CounterAction نام دارند در گزارش خود گفته‌اند که تعداد اکانت‌های فیک توییتر به‌ترتیب ۱۱ و ۵.۳ درصد است.
چالش دوم نیز این است که توییتر از یک سیستم پیچیده برای شمارش تعداد اکانت‌های فعال خود استفاده می‌کند و شاید بتوان به‌سختی اثبات کرد که معیار دقیق سنجش تعداد اکانت‌های فیک این شبکه اجتماعی چیست. در هر حال، دادگاه رسیدگی به شکایت توییتر از ایلان ماسک قرار است چند روز دیگر برگزار شود و باید منتظر بمانیم و ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی می‌افتد.
منبع: Wccftech
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster