خبرهای منتشر شده در چین نشان می دهد شیائوتی روی ساخت گوشی جدید به نام ردمی نوت ۱۲ پرو پلاس تمرکز دارد. احتمالا این گوشی با شارژر فوق سریع ۲۱۰ وات عرضه خواهد شد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق گزارش منتشر شده توسط نوت بوک چک شیائومی روی ساخت یک گوشی جدید […]
خبرهای منتشر شده در چین نشان می دهد شیائوتی روی ساخت گوشی جدید به نام ردمی نوت ۱۲ پرو پلاس تمرکز دارد. احتمالا این گوشی با شارژر فوق سریع ۲۱۰ وات عرضه خواهد شد.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق گزارش منتشر شده توسط نوت بوک چک شیائومی روی ساخت یک گوشی جدید متمرکز است.ذاین گوشی با نام ردمی نوت ۱۲ دارای سه عضو خواهد بود که هر سه آنها مجهز به مودم 5G خواهند بود. طبق گفته موسسه 3C یکی از سه عضو سری ردمی ۱۲ دارای شارژ سریع ۲۱۰ واتی است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
همچنین شیائومی قصد شارژر مخصوص با ولتاژ ۲۰ ولت و جریان ۱۰.۵ آمپر بسازد. احتمالا نام این مدل ردمی نوت ۱۲ پرو پلاس خواهد بود و ممکن است به بازارهای بین المللی نیز راه یابد. اطلاعات مربوط به این گوشی که از دیتابیس 3C نشان می دهد مدل دیگر که دارای فناوری شارژ ۱۲۰ وات است با نام ردمی نوت ۱۲ پرو معرفی میشود. مدل سوم نیز همان مدل استاندارد و با توان ۶۷ وات شارژ می‌شود.
طبق اخبار غیررسمی شیائومی در این گوشی از دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی استفاده میکند. همچنین در هر سه مدل از پردازنده مدیاتک استفاده شده است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster