گوگل چند روز دیگر از گوشی سری ۷ پیکسل رونمایی خواهد کرد. گوگل پیش از رونمایی ویدئویی از نسخه پرو گوشی جدید منتشر کرد که طراحی آن را از زوایای مختلف نشان میدهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل رویداد معرفی سخت افزار خود را در تاریخ ۱۴ مهر برگزار خواهد کرد. در […]
گوگل چند روز دیگر از گوشی سری ۷ پیکسل رونمایی خواهد کرد. گوگل پیش از رونمایی ویدئویی از نسخه پرو گوشی جدید منتشر کرد که طراحی آن را از زوایای مختلف نشان میدهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل رویداد معرفی سخت افزار خود را در تاریخ ۱۴ مهر برگزار خواهد کرد. در حالیکه چند روز به این رویداد باقی نمانده است این شرکت با هدف افزایش هیجان در بین کاربران ویدئویی از طراحی گوشی پیکسل ۷ را به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی منتشر کرد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در این ویدئو طراحی این گوشی به همراه رنگبندی آن قابل مشاهده است. قرار است این گوشی در رنگهای خاکستری تیره سفید و خاکستری روشن عرضه شود. پیش از این بسیاری از مشخصات فنی گوشی پیکسل ۷ گوگل پیش از معرفی رسمی منتشر شده بود. طبق این گزارشات گوشی جدید گوگل نسخه پرو مجهز به تراشه تنسور G2 و حداکثر رم ۱۲ گیگابایت خواهد بود که همراه با حافظه ذخیره سازی بین ۱۲۸ تا ۲۵۶ذگیگابایت عرضه میشود.
همچنین این گوشی به یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی بهمراه یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولتراواید و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی تله فوتو نیز مجهز است. طی گزارش منتشر شده توسط جی آی ام آرنا دوربین تله فوتو پیکسل ۷ دارای حسگر GM1 سامسونگ است. دوربین سلفی نیز در بالای نمایشگر و ۱۱ مگاپیکسل است. این دوربین به حسگر جدید سامسونگ به نام 3j1 مجهز شده است که آن را قادر میسازد تا از فوکوس خودکار نیز پشتیبانی کند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster