یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بنتلی برای مدل ۲۰۲۳، نسخهٔ هیبریدی بنتایگا را با قدرت بیشتر، برد الکتریکی بیشتر و دو تیپ جدید که از نسخهٔ بنزینی گرفته شده بروز کرده است. زیر کاپوت این خودرو همچنان همان پیشرانهٔ ۳ لیتری V8 توربوشارژ بنزینی به همراه یک موتور الکتریکی قرار دارد اما حالا خروجی موتور الکتریکی به ۱۳۶ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور رسیده که ۶ درصد در قدرت و ۱۵ درصد در گشتاور افزایش داشته است.

به لطف این افزایش خروجی موتور الکتریکی، حالا مجموع قدرت قوای محرکه از ۴۵۰ به ۴۶۲ اسب بخار رسیده است که زمان شتاب صفرتاصد را از ۵.۵ ثانیه به ۵.۳ ثانیه کاهش می‌دهد. علاوه بر این، پکیج باطری ۱۳ کیلووات ساعتی قبلی نیز حالا با یک نمونهٔ بزرگ‌تر ۱۸ کیلووات ساعتی جایگزین شده که برد تمام الکتریکی خودرو را با افزایش جزئی سه کیلومتری به ۴۳ کیلومتر رسانده است.
اما علاوه بر قدرت و برد الکتریکی بیشتر، بنتایگا هیبریدی مدل ۲۰۲۳ حالا در دو تیپ جدید بنام‌های S و آژور ارائه می‌شود درحالی‌که قبلاً فقط در یک نسخه به بازار عرضه می‌شد. تیپ S که نسخهٔ اسپرتی محسوب می‌شود، در بیرون از تزئینات مشکی‌رنگ بجای کرومی به همراه رینگ‌های ۲۲ اینچی اسپرت بهره می‌برد. در این تیپ همچنین کمک‌فنرها ۱۵ درصد سفت‌تر شده، سیستم کنترل کشش در حالت اسپرت تهاجمی‌تر تنظیم شده و یک سیستم اگزوز اسپرت جدید هم ارائه شده است.
تیپ آزور اما روی تجمل تمرکز دارد و به همین دلیل با پکیج صندلی‌های جلوی راحت به‌صورت استاندارد با قابلیت تنظیم برقی ۲۲ جهته، امکان انتخاب سه تریم چوبی منحصربفرد، ۱۵ رنگ مختلف برای تودوزی چرمی با دوخت الماسی شکل منحصربفرد، تریم کرومی بیرونی و رینگ‌های ۲۲ اینچی ۱۰ پره ارائه می‌شود. هر دو تیپ S و آژور بنتایگا هیبریدی مدل ۲۰۲۳ طی ماه‌های آینده راهی نمایندگی‌های فروش خواهند شد اما هنوز قیمت آن‌ها اعلام نشده است.
TML BN
این نسل:لایک
نسل قبل:دیس لایک
من خودم نسل قبلو بیشتر دوست داشتم ولی اینم خیلی خوبه
Reza Waffen SS
از نظر طراحی نسل قبلی بهتر بود
GMA
بنتایگا مگه کلا یه نسل بیشتر داره؟!
و اینم مگه فیس لیفت نسل اول نیست؟؟
Reza Waffen SS
درسته فیس لیفته ولی به دلیل فاصله زمانی بیشتر (۵ ساله) معرفی فیس لیفت و تغییرات زیادی که داشته آدم حس میکنه نسل جدیدیه.
( تمام پنل‌های بدنه جلو و عقب با پنل های قوی از Continental GT جدید و Flying Spur تغییر کرده‌اند. جلوپنجره بزرگ‌تر «ماتریکس» دارد که با چراغ‌های جلوی جدید با طراحی «شیشه‌ای کریستالی برش خورده» بنتلی و دریچه‌های اضافی برای سپر در کنار آن قرار دارد. اکنون درب عقب در تمام عرض خودرو کشیده شده و چراغ‌های عقب بیضی شکل جدید را نگه می‌دارد. اکنون کل خودرو عریض‌تر و با ابهت‌تر به نظر می‌رسد، که نسبت به نسخه اصلی بهبود یافته است و . . . . . . )
منبع : سایت بنتلی
پدرام
شما خوبی؟‌میگی نسل قبل رو بیشتر دوستدارم بعد می گی نسل قبل دیس لایک؟؟؟
Reza Waffen SS
منظورش از دیسلایک مثل انتخاب گزینه ( ۲ ) هستش، نه انتخاب بین خوب و بد
۹۱۱
بنتایگاه لایک 👍
کولینان دیس لایک👎
انتخاب خودم بنتلی هست.
Royal Driver UK 70
وای عجب چیزیه پسر عاشق بنتلیم،
بی خیال اسم
فوق العاده زیبا
احمدرضا
همه چیش عالیه
فقط از چراغ عقبش خوشم نمیاد
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster