صفحه‌کلید مکانیکی جدید لاجیتک موسوم به MX Mechanical Mini به‌طور اختصاصی برای کامپیوترهای مک اپل در رنگ‌ روشن‌ و با کلید‌های مخصوص سیستم‌عامل دسکتاپ اپل معرفی شد.
MX Mechanical Mini اولین صفحه‌کلید مکانیکی لاجیتک محسوب می‌شود که به‌طور خاص برای مک بهینه شده است. نام این محصول نیز نشان می‌دهد که درواقع نسخه‌ی تغییریافته‌ی MX Mechanical Mini اصلی است که اوایل سال جاری عرضه شد. این کیبورد بخشی از لوازم‌جانبی چهارگانه‌ی جدید لاجیتک برای مک است که شامل ماوس MX Master 3S، ماوس ارگونومیک Lift for Mac و صفحه‌کلید بلوتوث K380 می‌شود.
ازجمله ویژگی‌های خاص MX Mechanical Mini برای مک می‌توان به حذف دکمه‌های Windows و Alt اشاره کرد که قبلاً روی MX Mechanical Mini اصلی وجود داشت. اکنون این محصول فقط کلید‌های macOS Option و Command را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. به گفته‌ی لاجیتک، این کیبورد جدید در رنگ خاکستری تیره و خاکستری روشن به‌فروش می‌رسد و هدف آن، ارائه‌ی طراحی زیبا برای قرارگرفتن درکنار رایانه‌های مک است. به گزارش ورج، کیبورد جدید این شرکت به‌طور پیش‌فرض هیچ میان‌بری برای بازکردن بخش کنترل macOS ارائه نمی‌دهد و فقط از سوئیچ‌های لمسی بهره می‌برد. همچنین هیچ نشانه‌ای از سوئیچ‌های خطی یا کلیکی برای جابه‌جا شدن بین پلتفرم‌های مختلف روی این صفحه‌کلید دیده نمی‌شود.

یکی دیگر از تفاوت‌های مدل اصلی MX Mechanical Mini با نسخه‌ی مک این محصول به روش ارتباطی آن ارتباط دارد؛ زیرا این مدل فقط از بلوتوث پشتیبانی می‌کند و با دانگل‌های USB بی‌سیم لاجیتک عرضه نمی‌شود.
صفحه‌کلید K380 لاجیتک برای مک، مثل نسخه‌ی جدید MX Mechanical Mini از کلید‌های مخصوص سیستم‌عامل دسکتاپ اپل بهره می‌برد. به‌نظر می‌رسد مدل‌های مخصوص مک ماوس MX Master 3S و Lift for Mac نیز فقط در رنگ خاکستری روشن عرضه خواهند شد.
لوازم‌جانبی چهارگانه‌ی جدید لاجیتک برای مک از ماه جاری و با برچسب قیمتی مشابه با مدل اصلی آن‌ها دردسترس خریداران قرار خواهند گرفت. بدین‌ترتیب MX Mechanical Mini جدید با قیمت ۱۴۹٫۹۹ دلار، K380 با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار، MX Master 3S با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار و Lift for Mac با قیمت ۶۹٫۹۹ دلار روانه‌ی بازار خواهند شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster