گوگل مپس به زودی با اضافه شدن قابلیت هایی مانند دید سه بعدی و دید زنده تغییرات اساسی خواهد داشت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر کلیه کاربران گوگل مپس تنها با کمک نقشه دو بعدی مقصد مورد نظر خود را جستجو می کنند. به همین دلیل گوگل قصد دارد […]
گوگل مپس به زودی با اضافه شدن قابلیت هایی مانند دید سه بعدی و دید زنده تغییرات اساسی خواهد داشت.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر کلیه کاربران گوگل مپس تنها با کمک نقشه دو بعدی مقصد مورد نظر خود را جستجو می کنند. به همین دلیل گوگل قصد دارد تا تجربه کاربران را افزایش دهد. پیش نمایش قابلیت های آینده گوگل مپس نیز توسط گوگل در مراسم Search on به اجرا گذاشته شد. یکی از این قابلیت ها Immersive view با دید همه جانبه است. این ویژگی می تواند نمایی سه بعدی از یک مکان به نمایش بگذارد. همچنین امکان بررسی آب و هوا و ترافیک وجود دارد حتی کلیه ساختمان های اطراف نیز قابل دیدن است. کریس فیلیپس مدیر عامل گوگل مپ در هنگام معرفی این قابلیت یک تور هوایی از استادیوم اوراکل پارک نشان داد و حتی فضای داخلی یکی از رستوران های اطراف را نیز با کمک بزرگ نمایی به نمایش داشت. گوگل اعلام کرد این قابلیت به زودی برای کاربران است آنجلس لندن نیویورک سانفرانسیسکو و توکیو فعال خواهد شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
گوگل قابلیت دید هوایی را نیز بروزرسانی کرد. این قابلیت اطلاعاتی همانند جهت حرکت در مسیر را از طریق گوشی و یا واقعیت افزوده و برای راهنمایی بهتر به کاربر ارائه میکند. با کمک Live view نیز می توان مکان های مانند خود پرداز و یا رستوران را براحتی پیدا کرد.
اضافه شدن این ویژگی به گوگل مپ آن را برای رقابت بهتر با اپل مپ آماده می کند. اپل نیز در بروزرسانی های خود قابلیت های جدیدی را به محصولش اضافه می کند تا بتواند در مقابل گوگل عملکرد بهتری داشته باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster